Husky | Maestro 2024
Husky Maestro je trojsezónny spacák z materiálov, ktoré zaisťujú perfektný teplotný komfort a pohodlie a tým je vhodný pri trekingu, klasickej turistiky či k vode. viac
Husky Maestro je trojsezónny spacák, prispôsobený k tomu, aby vás ani prízemný mrazíky nikdy nezaskočil. Na tento takmer klasický trojsezónny model boli použité veľmi kvalitné materiály, ktoré zaisťujú perfektný teplotný komfort a pohodlie. Bude sa tak hodiť hlavne vodákom, milovníkom trekingu či klasickej turistiky a samozrejme nie len im. Súčasťou je aj tu systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy, obojstranný zips, ale aj ďalšie nevyhnutnosti ako napríklad zatepľovací golier, kapsičky na drobnosti či kompresní obal.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Hmotnosť (g) | 1690 g |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 19 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Teplota extrém | -7 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +6 °C |
| Teplota limit / low komfort | +2 °C |












