Coleman | Supercomfort Single
Coleman Supercomfort Single je samonafukovacia karimatka s 2-cestným ventilovým systémom pre rýchle nafukovanie a vyfukovanie, prepravnou taškou, ktorá slúži aj ako pumpa. viac
Coleman Supercomfort Single je samonafukovacia karimatka, ktorá poskytuje maximálne pohodlie pre dobrý nočný spánok. Nie sú potrebné žiadne doplnky ani pumpy, stačí otvoriť otočný ventil a nechať karimatku samovoľne nafúknuť po dobu asi 10 minút alebo podľa vašich požiadaviek. Pokiaľ dávate prednosť väčšej pevnosti svojej samonafukovacej karimatky, použite prepravný obal ako plnohodnotnú pumpičku k vašej karimatke. Matrac je možné použiť aj v zime a pri teplotách pod nulou. Karimatka je dostupná v dvoch hrúbkach:
Coleman Supercomfort 7,5 Single: Karimatka má hrúbku 7,5 cm a váhu 2,2 kg.
Coleman Supercomfort 12 Single: Karimatka má hrúbku 12 cm a váhu 3,3 kg.
Coleman Supercomfort 7,5 Single: Karimatka má hrúbku 7,5 cm a váhu 2,2 kg.
Coleman Supercomfort 12 Single: Karimatka má hrúbku 12 cm a váhu 3,3 kg.
Parametre
| Typ | Samonafukovacia |
|---|---|
| Rozmer | 200 x 68 x 7 , 5 / 200 x 68 x 12 |
| Hmotnosť | 2,2 / 3,3 kg |
| Vnútorný materiál | Polyesterová pena |
| Vonkajší materiál | Nylon & Polyester |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 68 cm |
| Hrúbka | 7,5 / 12 cm |







