Marsupio | Ibiza
Marsupio Ibiza je ľahký letný dekový spací vak ideálny na letné dovolenky, do kempu, na festivaly a iné outdoorové dobrodružstvá v teplom počasí. viac
Marsupio Ibiza je ľahký letný dekový spací vak ideálny na letné dovolenky, do kempu, na festivaly a iné outdoorové dobrodružstvá v teplom počasí.
Spacák Ibiza má rozmer 230 x 75 cm pri hmotnosti 1,12 kg, okrem zazipsovateľnej časti je ešte vybavený vrchnou časťou pod hlavu. Samozrejmosťou je dvojcestný zips, aby bolo možné odzipsovať iba spodnú časť pre vetranie od nôh, na opačnom konci, pri hlave, je zips zaistenný suchým zipsom, aby sa spacák samovoľne neotváral.
Úplným rozopnutím sa dá Marsupio Ibiza rozložiť na jednu veľkú "deku" s rozmerom cca 200 x 150 cm, ktorú využijete ako prikrývku pre dvoch ľudí, alebo ako "deku" na letné oddýchovanie v prírode či piknik. Dodáva sa vrátane kompresného obalu, vyrába sa vo verzii so zipsom napravo aj naľavo a pri použití svoch spacákov s opačným zipsom je možné spacáky spojiť a vytroviť tak jeden dvojmiestny.
Spacák Ibiza má rozmer 230 x 75 cm pri hmotnosti 1,12 kg, okrem zazipsovateľnej časti je ešte vybavený vrchnou časťou pod hlavu. Samozrejmosťou je dvojcestný zips, aby bolo možné odzipsovať iba spodnú časť pre vetranie od nôh, na opačnom konci, pri hlave, je zips zaistenný suchým zipsom, aby sa spacák samovoľne neotváral.
Úplným rozopnutím sa dá Marsupio Ibiza rozložiť na jednu veľkú "deku" s rozmerom cca 200 x 150 cm, ktorú využijete ako prikrývku pre dvoch ľudí, alebo ako "deku" na letné oddýchovanie v prírode či piknik. Dodáva sa vrátane kompresného obalu, vyrába sa vo verzii so zipsom napravo aj naľavo a pri použití svoch spacákov s opačným zipsom je možné spacáky spojiť a vytroviť tak jeden dvojmiestny.
Parametre
| Rozmer | 230 x 75 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,12 kg |
| Plnenie | duté vlákno Hollowfibre 210TE |
| Vonkajší materiál | 190T Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 34 x 20 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , dvojcestný zips |
| Dĺžka | 230 cm |
| Šírka | 75 / 150 cm |
| Teplota extrém | +5 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | viac ako 200 cm |
| Typ spacáku | Dekový |
| Teplota komfort / high komfort | +10 °C |
| Hmotnosť výplne | 200 g g |










