Husky | Celta Rover
Husky Celta Rover je praktická univerzálna nepremokavá celta, ktorá skvelo poslúži ako prístrešok, plachta alebo strieška počas pobytu v prírode. viac
Husky Celta Rover je praktická univerzálna nepremokavá celta, ktorá skvelo poslúži ako prístrešok, plachta alebo strieška počas pobytu v prírode. Na jej výrobu bol použitý kvalitný materiál 100% polyester Ripstop s PU záterom 3000 mm H2O, vďaka ktorému je celta mechanicky odolná a zároveň nepremokne. Na stabilné ukotvenie celty sú v balení pripravené kolíky a kotviace šnúry. Dá sa postaviť do rôznych podôb napríklad s použitím turistických paličiek, prípadne napnúť medzi viaceré pevné body, napríklad stromy.
Parametre
| Materiál | 100% Polyester Ripstop s PU záterom |
|---|---|
| Rozmer | 300 x 300 cm |
| Hmotnosť | 0,804 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 36 x 13 cm |
| Príslušenstvo | Celta , kolíky a kotviaca šnúra |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Výška stanu | 300 |
| Celková hmotnosť | 1 kg |








