Husky | Dinis Ladies
Husky Dinis Ladies je dámsky trojsezónny spacák, ktorý je naplnený kačacím perím. viac
Husky Dinis Ladies je dámsky trojsezónny spacák, ktorý je naplnený kačacím perím. To zabezpečuje vynikajúci tepelný komfort. S extra nízkou hmotnosťou 900 g a malými rozmermi v zbalenom stave je tento spací vak ľahko prenosný. Vysoká odolnosť, pohodlie a izolačné vlastnosti sú zaručené špičkovými materiálmi na vnútornej aj vonkajšej strane. Ako vnútorný a aj vonkajší materiál bol použitý 20D 380T Nylon. Protišmykové pásy na zadnej časti bránia skĺzaniu spacáku z podložky. Súčasťou štandardnej výbavy je zatepľovací golier pre ešte vyšší komfort. Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou zabezpečuje jednoduchú manipuláciu. Komfortnú výbavu dopĺňajú vonkajšie a vnútorné vrecko, kompresný obal, vnútorná zatepľovacia léga a sťahovanie kapucne. Husky Dinis Ladies je skvelou voľbou pre milovníkov prírody v jarnom, letnom a jesennom období, no nesklame ani pri prvých mrazoch.
Parametre
| Materiál - výplň | Kačacie perie |
|---|---|
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Konštrukcia | Komorová |
| Plnenie | 90/10- 700cuin , Kačacie perie 290g |
| Vnútorný materiál | 20D 380T Nylon |
| Vonkajší materiál | 20D 380T Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 30 x 15 cm |
| Hmotnosť (kg) | 0,9 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 5 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |









