Husky | Ladies Majesty
Husky Ladies Majesty je dámsky spací vak, ktorý anatomicky a aj tvarom spĺňa špeciálne požiadavky pre ženskú postavu. viac
Husky Ladies Majesty je dámsky spací vak, ktorý anatomicky a aj tvarom spĺňa špeciálne požiadavky pre ženskú postavu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 70D 190T Nylon Taffeta, z vnútorného Soft Nylon a z výplne, ktorá obsahuje 1- kanálikové umelé vlákno Hollowfibre ulo6en0 v dvojvrstvovej kon3trukcii. Tieto materiály zaručia dostatočný tepelný komfort od jari do neskorej jesene. Spacák Ladies Majesty je vybavený aj vyberateľným zatepľovacím vakom na nohy, systémom pravého a ľavého zipsu s možnosťou spojenia dvoch spacákov do jedného, možnosťou rozšírenia pre väčšie pohodiel odzipsovaním bočného rozširovacieho zipsu, dlhého pozdĺžneho zapínania, zatepľovacím golierom, vonkajším vreckom na drobnosti a kompresným obalom. Jeho rozmery sú 85 x 200 centimetrov a v zbalenom stave sú cca 20 x 35 centimetrov s možnosťou stiahnutia pomocou priloženého kompresného obalu. Váži 1550 gramov. Odporúčaná maximálna výška postavy je 175 centimetrov. Spací vak Ladies Majesty je určený pre všetky cestovateľy a outdoorové nadšenkyne, ktoré spací vak rady využijú na pobyt v prírode.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Rok kolekcie | upravené 2021/22 |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové , 2 x 180 g/m2 Hollowfibre |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 70D 190T Nylon Taffeta |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 35 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , systém pravého a ľavého zipsu , pozdĺžne zapínanie , zatepľovací golier , zateplovací vak na nohy , rozšíriteľný |
| Hmotnosť (kg) | 1,55 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 cm |
| Typ spacáku | Múmiový dámsky |
| Vrecká | vonkajšie vrecko na drobnosti |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +4 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -0 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |











