Coleman | Cortes Octagon 8
Coleman Cortes Octagon 8 je originálny vodeodolný priestranný stan osemuholníkového tvaru. Materiál zaisťuje, že sa stan sám nerozhorí a sám sa uhasí. Stan je dodávaný s taškou na kolieskach a kompaktne sa zbalí pre ľahkú prepravu a skladovanie. viac
Coleman Cortes Octagon 8 je originálny vodeodolný stan v tvare jurty, ktorý poskytne nebývalý priestor, komfort a plný 360 ° pohľad na vaše okolie. Veľký obytný priestor a dômyselné dvere na pántoch dodávajú kempu domácku atmosféru. Tento priestranný stan má mnohostranné využitie, dá sa obliecť ako luxusná glampingová spálňa, herňa pre deti alebo perfektný stan pre festivalové stretnutia. Plachtu je možné odstrániť a Octagon 8 sa premení na tienenú miestnosť odolnú proti hmyzu, ktorá je ideálna pre záhradu. Všitá podlaha chráni pred hmyzom, vodou a dodáva extra pohodlie. Materiál zaisťuje, že sa látka nebude nebezpečne nekontrolovane vzplanúť a sama sa uhasí, čím poskytne čas na únik v prípade núdze. Stan obsahuje kombináciu oceľových tyčí pre stabilitu a pevnosť, rovnako ako tyče zo sklených vlákien pre nižšiu hmotnosť a flexibilitu. Stan je dodávaný s taškou na kolieskach a kompaktne sa zbalí pre ľahkú prepravu a skladovanie.
Parametre
| Typ | Octagon |
|---|---|
| Rozmer | 430 x 400 x 230 cm |
| Hmotnosť | 20,7 kg |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um , potiahnuté polyesterovým PU |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 85 x 30 x 30 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška na kolieskach |
| Počet osôb | 8 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| Vchody | Výklopné dvere |
| Výška stanu | max. 225 cm |





