Coleman | Octagon BlackOut
Coleman Octagon BlackOut je osemmiestna jurta s otvoreným vnútorným priestorom s technológiou black out bedroom, unikátnymi D dverami a 360 ° výhľadom. Stan je dodávaný s prepravným obalom s kolieskami. viac
Coleman Octagon BlackOut je osemmiestna jurta s otvoreným vnútorným priestorom s technológiou black out bedroom a unikátnymi D dverami. Tento stan vám poskytuje 360 ° výhľad. Vďaka svojej unikátnej konštrukcii umožňuje nekonečné možnosti použitia. Víkendové pobyty, festivaly, výlety s priateľmi, stan na hranie pre deti a tak ďalej. Po odstránení tropika získate otvorený záhradný altánok. Stan je dodávaný s prepravným obalom s kolieskami.
Parametre
| Typ | Octagon |
|---|---|
| Rozmer | 430 x 400 x 230 cm |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um , potiahnuté polyesterovým PU |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 85 x 30 x 30 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška na kolieskach |
| Počet osôb | 8 |
| Vodeodolnosť tropika | 4500 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Výklopné dvere |
| Výška stanu | max. 225 cm |







