Husky | Sawaj Trek
Husky Sawaj Trek je ultraľahký s celkovou hmotnosťou 1,5 kg stan bez nosných prútov - stan je možné postaviť podopretím (napríklad trekkingovou paličkou), alebo zavesením. viac
Husky Sawaj Trek je ultraľahký s celkovou hmotnosťou 1,5 kg stan bez nosných prútov - stan je možné postaviť podopretím (napríklad trekkingovou paličkou), alebo zavesením.
Stan Sawaj Trek je najľahší stan výrobcu Husk, primárne vďaka absencii akéhokoľvek prútu. Ten úplne nahradí napríklad treková palica, alebo sa stan vďaka upínaciemu oku dá zavesiť a uchytiť napríklad o konát stromu. Samozrejmosťou je kvalitný materiál s plnou vodeodolnosťou, ktorý zaručí odolnosť v každom počasí (podlaha 10 000 mm H2O, tropiko 3 000 mm H2O).
Ide o jedinečný produkt, pri ktorom sa výraznej minimalizácie váhy dosiahlo vhodnou kombináciou moderných, odľahčených materiálov a premyslenou konštrukciu. Sawaj Trek má napriek absencii tradičnej konštrukcie vysokú stabilitu, odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a ponúka dostatočný komfort na prespatie v suchu a pohodlí. Sawaj Trek najlepšie poslúži na dlhé treky či cyklovýlety a ideálny je pre každého, kto rád cestuje naľahko a stráži si každý gram výbavy.
Video s predstavením stanu Husky Sawaj Trek (kliknutím prejsť na video)
Stan Sawaj Trek je najľahší stan výrobcu Husk, primárne vďaka absencii akéhokoľvek prútu. Ten úplne nahradí napríklad treková palica, alebo sa stan vďaka upínaciemu oku dá zavesiť a uchytiť napríklad o konát stromu. Samozrejmosťou je kvalitný materiál s plnou vodeodolnosťou, ktorý zaručí odolnosť v každom počasí (podlaha 10 000 mm H2O, tropiko 3 000 mm H2O).
Ide o jedinečný produkt, pri ktorom sa výraznej minimalizácie váhy dosiahlo vhodnou kombináciou moderných, odľahčených materiálov a premyslenou konštrukciu. Sawaj Trek má napriek absencii tradičnej konštrukcie vysokú stabilitu, odolnosť proti vonkajším vplyvom, dobrú priedušnosť a ponúka dostatočný komfort na prespatie v suchu a pohodlí. Sawaj Trek najlepšie poslúži na dlhé treky či cyklovýlety a ideálny je pre každého, kto rád cestuje naľahko a stráži si každý gram výbavy.
Video s predstavením stanu Husky Sawaj Trek (kliknutím prejsť na video)
Parametre
| Hmotnosť | 1,1 - 1,5 kg |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášt'ový stan bez tyčiek (zavesenie , alebo podopretie) |
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | Polyamid (Nylon) Ripstop , Silikonizovaný |
| Rozmer v zbalenom stave | 10 x 33 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Polyamid (Nylon) |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 135 |
| Celková hmotnosť | 1,5 kg |
| Materiál prútov | bez prútov |
| Rozmer - vonkajší | 230 x 230 x 135 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 220 x 110 x 135 cm |
| Kolíky | duralové odľahčené |









