Pinguin | Echo 2
Ultraľahký dvojmiestny stan Pinguin Echo 2 s jedným bočným vchodom a predsieňou. viac
Ultraľahký dvojmiestny stan Echo 2 s jedným bočným vchodom a predsieňou. Echo 2 má tunelovú konštrukciu tvorenú jedným prútom v strede stanu. Napriek svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom v zloženom stave, ponúka dostatočný vnútorný priestor pre dve osobu - dĺžku až 235 cm a šírku 100-105 cm na krajoch a až 135 cm v strede stanu. Predsienka s hĺbkou 45 cm navyše poslúži na uloženie batohov. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je vhodný na turistiku, treky aj na expedície do menej náročných podmienok.
Parametre
| Materiál | Nylon RipStop , UV ochrana |
|---|---|
| Typ | Tunel |
| Vetracie okná | 3 |
| Vonkajší materiál | Nylon RipStop , UV ochrana |
| Rozmer v zbalenom stave | 44 x 12 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | 1 (hĺbka 45 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 95 (100) cm |
| Celková hmotnosť | 1,9 kg |
| Rozmer - vonkajší | 185 x 250 x 100 cm |
| Rozmer - vnútorný | 100-135 x 235 x 95 cm |
| Kolíky | 12 ks |



