Pinguin | CamelBag Basic 2L
Pinguin CamelBag Basic 2L je vodný vak - pitný systém s objemom 2 litre, vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie. Je to menší z dvojice veľkostí Pinguin CamelBag. viac
Pinguin CamelBag Basic 2L je vodný vak - pitný systém s objemom 2 litre vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie, ktorá sa používa v zdravotníctve. Jej unikátne zloženie zaručuje nulové ovplyvnenie chuti či pachu. Materiál neobsahuje BPA a je celkovo zdravotne úplne nezávadná. Zároveň má tento materiál výbornú mechanickú odolnosť.
Hadica z vodného vaku je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak Camelbag 2L má rozmer 41,5 x 16,5 x 4,5 cm a hmotnosť 200 gramov.
Pinguin CamelBag Basic 2L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný no jednoduchý vodný vak na všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
Hadica z vodného vaku je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak Camelbag 2L má rozmer 41,5 x 16,5 x 4,5 cm a hmotnosť 200 gramov.
Pinguin CamelBag Basic 2L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný no jednoduchý vodný vak na všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
Parametre
| Materiál | Polypropylén , Metalocenový Polyetylén (BPA-Free) |
|---|---|
| Rozmer | 41,5 x 16,5 x 4,5 cm |
| Hmotnosť (g) | 200 g |
| Objem | 2 L |
| Priemer plniaceho otvoru | 7,8 cm |
| Dĺžka hadičky | 100 cm |
| Ventil / Náustok | Zamykací , ovládanie 1 rukou , (vrátane náhradného) |
| Uchytnie na batoh | Áno (2 otvory) |
| Hadička | Áno , s uchytením na popruh batohu |
| Typ plnenia | Kruhový otvor so skrutkovacím zatváraním |






