Pinguin | CamelBag Basic 3L
Pinguin CamelBag Basic 3L je vodný vak - pitný systém s objemom 3 litre, vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie. Väčší z dvojice veľkostí modelu CamelBag Basic. viac
Pinguin CamelBag Basic 3L je vodný vak - pitný systém s objemom 3 litre vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie, ktorá sa používa v zdravotníctve. Jej unikátne zloženie zaručuje nulové ovplyvnenie chuti či pachu. Materiál neobsahuje BPA ani iné ftaláty, neobsahuje latex ani PVC a je celkovo zdravotne úplne nezávadný. Zároveň má tento materiál výbornú mechanickú odolnosť.
Hadica z vodného vaku CamelBag od českého výrobcu Pinguin je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak vo verzii 3L má rozmer 43 x 19,5 x 3 cm a hmotnosť cca 230 gramov.
Pinguin CamelBag Basic 3L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný no jednoduchý vodný vak s väčším objemom, vhodný na všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
Hadica z vodného vaku CamelBag od českého výrobcu Pinguin je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak vo verzii 3L má rozmer 43 x 19,5 x 3 cm a hmotnosť cca 230 gramov.
Pinguin CamelBag Basic 3L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný no jednoduchý vodný vak s väčším objemom, vhodný na všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
Parametre
| Materiál | Polypropylén , Metalocenový Polyetylén (BPA-Free) |
|---|---|
| Rozmer | 43 x 19,5 x 3 cm |
| Hmotnosť (g) | 230 g |
| Objem | 3L |
| Priemer plniaceho otvoru | 7,8 cm |
| Dĺžka hadičky | 100 cm |
| Ventil / Náustok | Zamykací , s reguláciou 1 rukou (vrátane náhradného) |
| Uchytnie na batoh | Áno (2 otvory) |
| Hadička | Áno , s uchytením na popruh batohu |
| Typ plnenia | Kruhový otvor so skrutkovacím zatváraním |







