Fenix | HT18R
Fenix HT18R je výkonná lovecká baterka s veľkým maximálnym dosvitom na vzdialenosť až 1100 metrov a maximálnym svetelným tokom 2800 lúmenov. viac
Fenix HT18R je výkonná lovecká baterka s veľkým maximálnym dosvitom na vzdialenosť až 1100 metrov a maximálnym svetelným tokom 2800 lúmenov. Fenix HT18R patrí medzi taktické svietidlá s najväčším dosvitom v ponuke. Svetelným zdrojom je vysoko výkonná LED SFT-70 od amerického výrobcu Luminus. Na napájanie slúži jeden Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh (akumulátor je zahrnutý v balení). LED svietidlo Fenix HT18R disponuje celkom šiestimi funkciami svietenia bieleho svetla s výdržou až 42 hodín, vrátane stroboskopického a SOS blikania:
2800 lúmenov (1,6 hodiny) -> 1000 lúmenov (2,25 hodiny) -> 350 lúmenov (6,5 hodiny) -> 30 lúmenov (42 hodín) -> stroboskop (2600 lúmenov) -> SOS 150 lúmenov (40 hodín)
V zadnej časti svietidla sa nachádza taktický duálny spínač, umožňujúci okamžitú aktiváciu stlačením a taktiež okamžitú aktiváciu stroboskopu. Okrem toho je súčasťou balenia aj červený a zelený filter. Svietidlo je kompatibilné s montážami na dlhú zbraň a káblovým spínačom Fenix AER-05. Fenix HT18R je vynikajúcim svetelným nástrojom pre profesionálov, lovcov a všetkých užívateľov, ktorí vzžadujú vysoký maximálny dosvit do diaľky.
Vlastnosti produktu: Veľký hladký reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom 1100 metrov (300 000 cd); Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou výkonu, ochranou proti opačnému vloženiu batérií a ochranou proti príliš hlbokému vybitiu akumulátora; Na napájanie slúži jeden Li-ion akumulátor 21700 5000 mAh; Nabíjanie cez vstavaný vodotesný USB-C konektor na tele svietidla; Rozmery 18,9 cm (dĺžka) x 6,8 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela); Inteligentná ochrana proti prehriatiu; Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime, okrem stroboskopu a SOS; Telo svietidla vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, hlava svietidla doplnená o úderný ráfik; Odolný ťažko poškriabateľný povrch - Type III hard anodized; Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter; Lichobežníkové závity vysoko odolné voči opotrebovaniu; Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre); Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom; Batérie uložené medzi dvoma pružinami - svietidlo bez problémov znáša spätné rázy pri použití na zbrani; Taktický vypínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - momentary on/off) a priamy prístup do stroboskopického režimu (instant strobe); K svietidlu je priložený akumulátor ARB-L21-5000 V2.0, nabíjací USB-C kábel, zelený filter, červený filter, šnúrka na zápästie, puzdro na opasok a náhradný o-krúžok
2800 lúmenov (1,6 hodiny) -> 1000 lúmenov (2,25 hodiny) -> 350 lúmenov (6,5 hodiny) -> 30 lúmenov (42 hodín) -> stroboskop (2600 lúmenov) -> SOS 150 lúmenov (40 hodín)
V zadnej časti svietidla sa nachádza taktický duálny spínač, umožňujúci okamžitú aktiváciu stlačením a taktiež okamžitú aktiváciu stroboskopu. Okrem toho je súčasťou balenia aj červený a zelený filter. Svietidlo je kompatibilné s montážami na dlhú zbraň a káblovým spínačom Fenix AER-05. Fenix HT18R je vynikajúcim svetelným nástrojom pre profesionálov, lovcov a všetkých užívateľov, ktorí vzžadujú vysoký maximálny dosvit do diaľky.
Vlastnosti produktu: Veľký hladký reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom 1100 metrov (300 000 cd); Elektronika s digitálnou konštantnou reguláciou výkonu, ochranou proti opačnému vloženiu batérií a ochranou proti príliš hlbokému vybitiu akumulátora; Na napájanie slúži jeden Li-ion akumulátor 21700 5000 mAh; Nabíjanie cez vstavaný vodotesný USB-C konektor na tele svietidla; Rozmery 18,9 cm (dĺžka) x 6,8 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela); Inteligentná ochrana proti prehriatiu; Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime, okrem stroboskopu a SOS; Telo svietidla vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, hlava svietidla doplnená o úderný ráfik; Odolný ťažko poškriabateľný povrch - Type III hard anodized; Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter; Lichobežníkové závity vysoko odolné voči opotrebovaniu; Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre); Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom; Batérie uložené medzi dvoma pružinami - svietidlo bez problémov znáša spätné rázy pri použití na zbrani; Taktický vypínač na konci svietidla (funkcia okamžitého zapnutia/vypnutia - momentary on/off) a priamy prístup do stroboskopického režimu (instant strobe); K svietidlu je priložený akumulátor ARB-L21-5000 V2.0, nabíjací USB-C kábel, zelený filter, červený filter, šnúrka na zápästie, puzdro na opasok a náhradný o-krúžok
Parametre
| Materiál | Letecký tvrdený hliník (Type III hard anodized) |
|---|---|
| Vodeodolnosť | Áno (IP-68 - do hĺbky 2 metre) |
| Rozmer | (dĺžka x priemer tela - priemer hlavy): 18,9 x 2,54 - 6,8 cm |
| Hmotnosť (g) | 326 g |
| Režim svietenia | 6 |
| Doba svietenia | max. 42 hod |
| Zdroj energie | Li-ion akumulátor 21700 |
| Zdroj svetla | LED Luminus SFT-70 |
| Dosvit | max. 1100 m |
| Svetelný výkon | max. 2800 lm |
| Modelový rad | HT |
| Typ batérií | akumulátor 21700 |
| Farba svetla | Denná biela (5500-6500 K) |
| Záruka | 5 rokov (akumulátor 2 roky) |
| Intenzita | max. 300 000 cd |
| Priame nabíjanie | Áno - cez USB-C konektor |



