Pinguin Interval 6
Pinguin Integral je priestranný stan pre 6 ľudí s dvomi samostatnými spálňami a veľkou predsieňou. Stan je extrémne priedušný a má variabilné usporiadanie vchodov. viac
Pinguin Integral je priestranný stan pre 6 ľudí s dvomi samostatnými spálňami a veľkou predsieňou. Stan je extrémne priedušný a má variabilné usporiadanie vchodov - jeden v boku predsiene a druhý z čelnej strany, pri ktorom je možné postaviť podopretím dverí vchodovú striešku. Výrazná a priestranná predsieň má rozmer až 250 x 350 cm, samozrejmosťou je nylonová podlaha aj v predsieni a svetlosť a vzdušnosť dodávajú tri veľké okná. Vnútorná výška stanu je v predsieni až 195 cm. Rozmer spální je 2 krát 215 x 175 cm. Stan je vybavený dostatkom odkladacích priestorov aj na menšie drobnosti. Zbalený stan má rozmer 75 x 33 cm, hmotnosť stanu je 17,3 kg. Tunelová konštrukcia a priestranné rozmery predurčujú stan Pinguin Integral 6 predovšetkým do kempu a na dlhšie stanovanie, prípadne na festivaly a výlety pre väčšiu skupinu ľudi.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon , Laminát |
|---|---|
| Typ | Tunel |
| Vetracie okná | 4 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 75 x 33 cm |
| Počet osôb | 6 |
| Predsieň | Áno (250 x 350 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 200 (210) |
| Celková hmotnosť | 17,3 kg |
| Materiál prútov | Laminát , ocel |
| Rozmer - vonkajší | 480 x 390 x 210 cm |
| Rozmer - vnútorný | 475 x 350 x 200 cm |
| Kolíky | duralové (44 ks) |











