Pinguin | Interval 4
Pinguin Integral 4 je priestranný stan pre 4 ľudí s dvomi samostatnými spálňami a s veľkou predsieňou. Stan je extrémne priedušný a má variabilné usporiadanie vchodov. viac
Pinguin Integral je priestranný stan pre 4 ľudí s dvomi samostatnými spálňami a s veľkou predsieňou. Stan je extrémne priedušný a má variabilné usporiadanie vchodov - jeden v boku predsiene a druhý z čelnej strany, pri ktorom je možné postaviť podopretím dverí vchodovú striešku. Výrazná a priestranná predsieň má rozmer až 240 x 285 cm, samozrejmosťou je nylonová podlaha aj v predsieni, svetlosť a vzdušnosť dodávajú tri veľké okná. Vnútorná výška stanu je v predsieni až 195 cm. Rozmer spální je 2 krát 215 x 140 cm. Stan je vybavený dostatkom odkladacích priestorov aj na menšie drobnosti. Zbalený stan má rozmer 67 x 28 cm, hmotnosť stanu je 14,6 kg. Tunelová konštrukcia a priestranné rozmery predurčujú stan Pinguin Integral 4 predovšetkým do kempu a na dlhšie stanovanie, prípadne na festivaly a výlety pre viac ľudi.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon , Laminát |
|---|---|
| Typ | Tunel |
| Vetracie okná | 4 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 67 x 28 cm |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno (240 x 285 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 195 (210) cm |
| Celková hmotnosť | 14,6 kg |
| Materiál prútov | Laminár |
| Rozmer - vonkajší | 470 x 315 x 210 cm |
| Rozmer - vnútorný | 460 x 285 x 195 cm |
| Kolíky | (33 ks) |

