Pinguin | Campus 5
Priestranný stan Pinguin Campus 5 s veľkou variabilitou vchodov a priestrannou predsieňou zachováva výhodu malých stanov – jednoduchú a rýchlu stavbu. viac
Priestranný stan Pinguin Campus 5 s veľkou variabilitou vchodov a s priestrannou predsieňou zachováva výhodu malých stanov – jednoduchú a rýchlu stavbu. Priestor na spanie je určený pre päť osôb a zároveň stan ponúka veľkorysý priestor v predsienke, ktorá je zroveň dostatočne priedušná. Hlavný vchod je možné upraviť tak, aby slúžil ako strieška pred vchodom. Rozmer zbaleného stanu je 67 x 28 cm, hmotnosť 12,3 kg.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | 300 x 480 x 200 |
| Hmotnosť | 12,3 kg |
| Konštrukcia | 4 prúty O 11/13 mm |
| Vetracie okná | 5 |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 67 x 28 cm |
| Počet osôb | 5 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 190 (200) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 12,3 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Kolíky | spolu 0 , 27 ks , 40 |






