Pinguin | Base Camp
Priestranný rodinný stan Pinguin Base Camp s dvoma spálňami a s možnosťou vytvoriť podoprením vchodového dielu striešku. viac
Rodinný stan Pinguin Base Camp s dvoma samostatnými spálňami a s možnosťou vytvoriť podoprením vchodového dielu striešku. Konštrukcia zo štyroch prútov krížiacich sa v piatich bodoch je naviac mimoriadne tuhá a cez svoju rozmernosťou výborne odoláva vetru, čo ho predurčuje na použitie pre väčšie skupiny aj do náročnejsích poveternosných podmienok. V stane sa pri zachovaní úplneho komfortu vyspia 4 osoby, v prípade núdze poslúži aj viacerím. Rozmer zbaleného stanu je 62 x 28 cm.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula / Geodetický |
| Rozmer | 250 x 470 x 190 |
| Hmotnosť | 13,6 kg |
| Konštrukcia | 4 prúty O 9 , 5/11 mm |
| Vetracie okná | 4 |
| Rozmer v zbalenom stave | 62 x 28 cm |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 160 (190) cm |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 13,6 kg |
| Materiál prútov | laminát |



