Pinguin | Vega
Dva a pol-miestny dvojplášťový stan pre použitie v ťažších podmienkach v horách. Podobná konštrukcia ako u Gemini 150, ibaže priečny (vonkajší) prút siaha až k zemi a prúty sa krížia v troch bodoch. viac
Dva a pol-miestny dvojplášťový stan pre použitie v horách. Pevná trojprútová konštrukcia. Podobná konštrukcia ako u modelu Pinguin Gemini 150, ibaže priečny (vonkajší) prút siaha až k zemi a prúty sa krížia v troch bodoch. Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii a prijateľnej hmotnosti je stan vhodný aj na dlhšie túry do náročných podmienok.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Rozmer | cca 240 x 310 x 120 |
| Hmotnosť | 3,95 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 18 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 110 (120) cm |
| Body kríženia | 3 |
| Celková hmotnosť | 3,95 kg |
| Materiál prútov | Dural 7001 T6 |
| Kolíky | spolu 0 , 21 ks , 33 |

