Husky | Fill 2
Husky Fill 2 je vodný vak s objemom 2 litre s horným plnením. Je vybavený odopínateľnou hadičkou ukončenou ventilom na pitie. viac
Husky Fill 2 je vodný vak s objemom 2 litre s horným plnením. Je vybavený odopínateľnou hadičkou ukončenou ventilom na pitie. Hydrovak Fill 2 má rozmer 38 x 18 cm a hmotnosť cca 145 gramov vrátane hadičky. Hadička sa dá odopnúť po stlačení tlačidla zámku pri napojení na hydrovak. Hadička je ukončená náustkom na pitie. Je vyrobený z priehľadného, zdravotne nezávadného polyuretánu. Na priesvitnom hydrovaku sú rysky označujúce objem vody. Horné plnenie hydrovaku Husky Fill 1,5 L uľahčuje čistenie aj plnenie vaku. Otvor má šírku cca 14 cm, otvára sa vysunutím horného držadla po stlačení poistky na jeho boku.
Parametre
| Materiál | Polyuretán |
|---|---|
| Typ | Hydrovak s horným plnením |
| Rozmer | 37 x 18 cm |
| Hmotnosť (g) | 150 g |
| Objem | 2 L |
| Držadlo | Plastové |
| Priemer plniaceho otvoru | 13,5 cm |
| Dĺžka hadičky | 105 cm |
| Uchytnie na batoh | Za držadlo |
| Hadička | Áno , Odnímateľná |
| Typ plnenia | Vrchné |




