Primus | Express Spider
Primus Express Spider je pevná alternatíva k zvrchu montovateľným plynovým varičom. viac
Primus Express Spider je pevná alternatíva k zvrchu montovateľným plynovým varičom. Varič ponúka výborný pomer nízkej hmotnosti a stability. Je vhodný pre 1 až 4 osoby. Vďaka samostatne umiestnenému horáku je použiteľný v akýchkoľvek podmienkach, pri extrémne nízkych teplotách je vďaka samostatnému umiestneniu možné použiť plynovú kartušu aj po skvapalnení plynu. Kartuša nie je súčasťou balenia.
Parametre
| Materiál | nerezová oceľ |
|---|---|
| Typ | Samostatne stojaci plynový varič |
| Rozmer | 82 x 50 x 105 |
| Palivo | plyn |
| Hmotnosť | 0,198 kg |
| Doba varu 1l vody | 3:35 min |
| Príkon (Výkon) | 2000 W |
| Doba horenia | 119 (230g kartuša) min |
| Umiestnenie horáka | samostatne |









