Pinguin | CamelBag Pro 3L
Pinguin CamelBag Pro 3L je prepracovaný vodný vak - pitný systém s objemom 3 litre, vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie. Väčší z dvojice veľkostí modelu CamelBag Pro, oproti verzii Basic je vybavená pevným držadlom, rozdeliteľnou hadičkou a pevnou krytkou náustku. viac
Pinguin CamelBag Pro 3L je prepracovaný vodný vak - pitný systém s objemom 3 litre, vyrobený z antibakteriálnej mPE fólie, ktorá je zdravodne plne nezávadná a využíva sa napr. v zdravotníctve. Jej unikátne zloženie zaručuje nulové ovplyvnenie chuti či pachu. Materiál neobsahuje BPA ani iné ftaláty, neobsahuje latex ani PVC a je celkovo zdravotne úplne nezávadný. Zároveň má tento materiál výbornú mechanickú odolnosť.
CamelBag Pro 3L je väčší z dvojice veľkostí modelu CamelBag Pro, oproti verzii Basic je vybavený pevným držadlom pre čo najlepšiu manipuláciu pri plnení a upínaní, rozdeliteľnou hadičkou a pevnou krytkou náustku.
Hadica z vodného vaku CamelBag od českého výrobcu Pinguin je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak vo verzii 3L má rozmer 43 x 19,5 x 4,5 cm a hmotnosť cca 245 gramov.
Pinguin CamelBag Pro 3L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a prispôsobiteľný vodný vak s väčším objemom. Je vhodný na turistiku, treky a všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
CamelBag Pro 3L je väčší z dvojice veľkostí modelu CamelBag Pro, oproti verzii Basic je vybavený pevným držadlom pre čo najlepšiu manipuláciu pri plnení a upínaní, rozdeliteľnou hadičkou a pevnou krytkou náustku.
Hadica z vodného vaku CamelBag od českého výrobcu Pinguin je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ostatné časti sú vyrobené z polypropylénu. Plniaci otvor je široký 7,8 a umožňuje jednoduché plnenie aj údržbu a čistenie. Na jeho otvorenie či dotiahnutie stačí pol otáčky. Hadička je ukončená zamykateľným sacím ventilom, ktorý sa jednoducho reguluje jednou rukou. Na hadici je pripevnené otočný mechanický držiak na popruh batohu s rozmerom 20 x 25 mm, vďaka ktorému sa ventil ľahko nasmeruje tam, kam treba.
Na vrchnej časti vodného vaku sa nachádza držiak pre ľahkú manupuláciu a dva otvory na pripevnenie dovnútra batohu. Vodný vak vo verzii 3L má rozmer 43 x 19,5 x 4,5 cm a hmotnosť cca 245 gramov.
Pinguin CamelBag Pro 3L je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a prispôsobiteľný vodný vak s väčším objemom. Je vhodný na turistiku, treky a všetky outdoorové dobrodružstvá.
Camelbag je dodávaný vo verzii s modrou hadičkou.
Parametre
| Materiál | Polypropylén , Metalocenový Polyetylén (BPA-Free) |
|---|---|
| Rozmer | 43 x 19,5 x 3 cm |
| Hmotnosť (g) | cca 245 g |
| Objem | 3L |
| Držadlo | Áno , pevné plastové |
| Priemer plniaceho otvoru | 7,8 cm |
| Dĺžka hadičky | 100 cm |
| Ventil / Náustok | Zamykací , s krytkou , s reguláciou 1 rukou (vrátane náhradného) |
| Uchytnie na batoh | Áno (2 otvory) |
| Hadička | Áno , s uchytením na popruh batohu |
| Typ plnenia | Kruhový otvor so skrutkovacím zatváraním |



