Pinguin | Ascent Light FL Cork
Pinguin Ascent Light FL Cork sú trojdielne duralové turistické paličky so systémom rýchlouzamykania Fast-Lock. Sú nastaveiteľné v rozmedzí 63 až 135 cm. viac
Pinguin Ascent Light FL Cork sú trojdielne duralové turistické paličky so systémom rýchlouzamykania Fast-Lock. Systéme uzamykania je jednoduchý, rýchlo nastaviteľný a pevne drží nastavený rozmer. Paličky sú nastaveiteľné v rozmedzí 63 až 135 cm. Paličky Ascent Light FL Cork majú pohodlnú a dobre odvetranú rukoväť z korku, ktorý je vystužený menšími plastovými časťami. Vďaka korkovému držadlu sa paličky nešmýkajú, ani keď máte spotené ruky, v studenom počase zasa nechladia. Držadlá sú ukončené pútkami. K výbave dodávanej s paličkami patria gumové koncovky a dva páry snehových tanierikov - menšie (priemer cca 50 mm) a väčšie (priemer cca 80 mm). Priemer jednotlivých dielov paličiek je 12 / 14 / 16 mm, celková hmotnosť páru je cca 560 gramov.
Parametre
| Materiál | Dural (Hliníková zliatina , Alu 7075) |
|---|---|
| Rozmer | 63 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 280 g |
| Príslušenstvo | Gumové koncovky , 2 páry snehových tanierikov |
| Držadlo | Korok s plastovým vystužením |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Karbid volfrámu |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 / 14 / 12 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |

