Husky | Handy 2
Husky Handy 2 je vodný vak s objemom 2 litre vybavený hadičkou ukončenou ventilom na pitie so širokým odskrutkovateľným uzáverom na plnenie a čistenie. viac
Husky Handy 2 je vodný vak s objemom 2 litre vybavený hadičkou ukončenou ventilom na pitie so širokým odskrutkovateľným uzáverom na plnenie a čistenie. Pitný systém Handy 2 pozostáva s 2 litrovej priehladnej mäkkej nádoby na vodu a hadičky ukončenej uzatvárateľným ventilom. Hydrovak Handy je možné vložiť do batohu, ktorý je na to pripravený a hadičku vyviesť von, aby bola vždy po ruke.
Samotný vodný vak je vyrobený z priehladného zdravotne nezávadného polyuretánu, spoje sú zvarované tepelne. Na vonkajšej strane má rysky s označeném objemu. Je vybavený väčším držadlom na manipuláciu a menším v hornej časti určeným na upevnenie k batohu. Vak má rozmer 42 x 18,5 cm a hmotnosť približne 225 gramov (vrátane hadičky s ventilom).
Samotný vodný vak je vyrobený z priehladného zdravotne nezávadného polyuretánu, spoje sú zvarované tepelne. Na vonkajšej strane má rysky s označeném objemu. Je vybavený väčším držadlom na manipuláciu a menším v hornej časti určeným na upevnenie k batohu. Vak má rozmer 42 x 18,5 cm a hmotnosť približne 225 gramov (vrátane hadičky s ventilom).
Parametre
| Materiál | Polyuretán |
|---|---|
| Typ | Hydrovak s horným plnením |
| Rozmer | 42 x 18,5 cm |
| Hmotnosť (g) | 225 g |
| Objem | 2 L |
| Držadlo | Plastové |
| Priemer plniaceho otvoru | 8 cm |
| Dĺžka hadičky | cca 95 cm |
| Ventil / Náustok | Áno , uzatvárateľný |
| Uchytnie na batoh | Áno |
| Hadička | Áno |
| Typ plnenia | Otvor so skrutkovacím zatváraním |






