Husky | Handy 1,5
Husky Handy 1,5 je vodný vak s objemom 1,5 litra, vybavený hadičkou ukončenou uzatvárateľným ventilom na pitie. Hydrovak Handy disponuje širokým odskrutkovateľným uzáverom na plnenie a čistenie. viac
Husky Handy 1,5 je vodný vak s objemom 1,5 litra, vybavený hadičkou ukončenou uzatvárateľným ventilom na pitie. Hydrovak Handy disponuje širokým odskrutkovateľným uzáverom na plnenie a čistenie.
Pitný systém Handy 1,5 pozostáva s 1,5 litrovej priehladnej mäkkej nádoby na vodu a hadičky ukončenej uzatvárateľným ventilom. Hydrovak je možné vložiť do batohu, ktorý je na to pripravený a hadičku na pitie vyviesť von, aby bola vždy po ruke.
Samotný vodný vak je vyrobený z priehladného zdravotne nezávadného polyuretánu s tepelne zvarovanými spojmi, na vonkajšej strane má rysky s objemom. Je vybavený väčším držadlom na manipuláciu a menším v hornej časti určeným na upevnenie k batohu. Vak má rozmer 41,5 x 17,5 cm a hmotnosť približne 215 gramov (vrátane hadičky s ventilom).
Pitný systém Handy 1,5 pozostáva s 1,5 litrovej priehladnej mäkkej nádoby na vodu a hadičky ukončenej uzatvárateľným ventilom. Hydrovak je možné vložiť do batohu, ktorý je na to pripravený a hadičku na pitie vyviesť von, aby bola vždy po ruke.
Samotný vodný vak je vyrobený z priehladného zdravotne nezávadného polyuretánu s tepelne zvarovanými spojmi, na vonkajšej strane má rysky s objemom. Je vybavený väčším držadlom na manipuláciu a menším v hornej časti určeným na upevnenie k batohu. Vak má rozmer 41,5 x 17,5 cm a hmotnosť približne 215 gramov (vrátane hadičky s ventilom).
Parametre
| Materiál | Polyuretán |
|---|---|
| Typ | Hydrovak so skrutkovacím zatváraním |
| Rozmer | 41,5 x 17,5 cm |
| Hmotnosť (g) | 215 g |
| Objem | 5 L , 1 |
| Držadlo | Plastové |
| Priemer plniaceho otvoru | 8 cm |
| Dĺžka hadičky | cca 95 cm |
| Ventil / Náustok | Áno , uzatvárateľný |
| Uchytnie na batoh | Áno |
| Hadička | Áno |
| Typ plnenia | Otvor so skrutkovacím zatváraním |






