Husky | Sawaj Ultra 2
Husky Sawaj Ultra 2 je ultraľahký dvojmiestny stan s hmotnosťou iba 1,89 kg, ideálny na turistiku a cykloturistiku. viac
Husky Sawaj Ultra 2 je ultraľahký dvojmiestny stan s hmotnosťou iba 1,89 kg, ideálny na turistiku a cykloturistiku. Zložený má rozmer iba 42 x 14 cm. Extrémna nízka váha bola docielená vďaka použitým materiálom ako je ultra ľahký nylon v kombinácii s duralovou konštrukciou a duralovými kolíkmi. To všetko je podčiarknuté obojstranným silikónovým záterom, čo zabezpečí výbornú odolnosť voči akémukoľvek počasiu.
Stan ponúkne dostatok priestoru pre dve osoby v spálni s rozmerom 210 x 115 cm, na uloženie batožiny poslúži aj apsida s rozmerom 120 x 60 cm. Stan je napriek jedinému vchodu dobre odvetraný, vďaka dvom vetracím otvorom vo vrchnej časti. Samozrejmosťou je dostatou odkladacích priestorov na drobnosti vnútri stanu - vrecká po bokoch aj sieťková "poločka" pod stropom.
Stan ponúkne dostatok priestoru pre dve osoby v spálni s rozmerom 210 x 115 cm, na uloženie batožiny poslúži aj apsida s rozmerom 120 x 60 cm. Stan je napriek jedinému vchodu dobre odvetraný, vďaka dvom vetracím otvorom vo vrchnej časti. Samozrejmosťou je dostatou odkladacích priestorov na drobnosti vnútri stanu - vrecká po bokoch aj sieťková "poločka" pod stropom.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Konštrukcia | dvojplášt'ová samonosná vnútorná , 2 prúty |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Priedušný Nylon 20D |
| Vonkajší materiál | 20D Nylon Ripstop , obojstranne silikónový záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 42 x 14 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 70D 210T Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 120 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 1,89 kg |
| Rozmer - vonkajší | 280 x 120 x 120 cm |
| Rozmer - vnútorný | 210 x 115 x 120 cm |
| Kolíky | dural |








