Husky | Sawaj Camel
Husky Sawaj Camel je najlahší stan Husky s prútovou konštrukciou - vyspia sa v ňom až dve osoby a vďaka unikátnej konštrukcii s rozdvojujúcim sa prútom má hmotnosť iba 1,6 kg a rozmer v zbalenom stave iba 45 x 12 cm. viac
Husky Sawaj Camel je najlahší stan Husky s prútovou konštrukciou - vyspia sa v ňom až dve osoby a vďaka unikátnej konštrukcii s rozdvojujúcim sa prútom má hmotnosť iba 1,6 kg a rozmer v zbalenom stave iba 40 x 12 cm. Husky Sawaj Camel vyniká ľahkou a pevnou duralovou konštrukciou, ktorá spolu s odľahčenými kolíkmi na ukotnenie zabezpečuje stabilitu aj v nepriaznivom počasí. Vďaka mimoriadne nízkej hmotnosti iba 1,6 kg je ideálnym spoločníkom na cesty, kde oceníte jeho jednoduchú prenosnosť a pohodlie pri transporte. Ochranu pred vlhkosťou zaručuje záter materiálov vonkajšieho stanu aj podlahy zo silikónu, ktorý účinne zabraňuje prienikaniu vody. Kvalitné materiály použité na výrobu oboch plášťov stanu a podlahy poskytujú vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom, priedušnosť a celkové pohodlie. Navyše, stan ponúka komfortný vnútorný priestor pre dve osoby aj s batožinou, čím je ideálnou voľbou pre dobrodruhov hľadajúcich spoľahlivé a ľahké prístrešie.
Parametre
| Konštrukcia | Dvojplášťová samonosná vnútorná , 1 "Y" prút |
|---|---|
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , Priedušný Nylon 20D |
| Vonkajší materiál | 20D Nylon Ripstop , obojstranne silikónový záter |
| Rozmer v zbalenom stave | udávaný výrobcom: 40 x 12, reálny: 45 x 10 cm |
| Počet osôb | 1 - 2 |
| Predsieň | Apsida cca 50 x 120 |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , podlepené švy , 70D 210T Nylon |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 110 cm |
| Body kríženia | 0/(1) |
| Celková hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmer - vonkajší | 285 x 140 x 110 cm |
| Rozmer - vnútorný | 210 x 130 x 110 cm |
| Kolíky | duralové |




