Camp | Minima 1 SL
Camp Minima 1 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 1 osobu s hmotnosťou len 1,1 kg. viac
Camp Minima 1 SL je extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 1 osobu s hmotnosťou len 1,1 kg.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 1 osobu s hmotnosťou len 1,1 kg. Tento stan je ideálny pre turistiku a alpinizmus. Jedná sa o jeden z najľahších 2-plášťových stanov na svete pre 1 osobu. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Oproti staršiemu modelu má táto vynovená verzia pevnejšie duralové prúty a iné farebné prevedenie. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 80 cm a pohodlne sa v nej vyspí jedna osoba spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 18 x 50 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 1 SL je ideálna voľba pre každého single dobrodruha, ktorý hľadá extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na jeho expedície a treky.
Extrémne ľahký dvojplášťový stan pre 1 osobu s hmotnosťou len 1,1 kg. Tento stan je ideálny pre turistiku a alpinizmus. Jedná sa o jeden z najľahších 2-plášťových stanov na svete pre 1 osobu. Konštrukciu tvoria 2 duralové prúty, vyznačujúce sa vysokou elasticitou a pevnosťou. Oproti staršiemu modelu má táto vynovená verzia pevnejšie duralové prúty a iné farebné prevedenie. Aj keď je tento stan veľmi ľahký určite Vám zabezpečí dobrý úkryt aj v náročnejšom počasí. Nepremokavá podlaha Vás udrží v suchu a pevné duralové prúty zabezpečia stabilitu stanu pri silnejšom vetre. Spálňa stanu má rozmer 220 x 80 cm a pohodlne sa v nej vyspí jedna osoba spolu s batožinou. Podlaha predsiene má taktiež nepremokavú dlážku a vďaka tomu sa aj tam dá uschovať batožina. Zbalený stan je vo forme malého valca s rozmermi len 18 x 50 cm a pri Vašich trekoch Vás veľmi nezaťaží a nezaberie Vám veľa miesta.
Stan Camp Minima 1 SL je ideálna voľba pre každého single dobrodruha, ktorý hľadá extra ľahký, stabilný a spoľahlivý stan na jeho expedície a treky.
Parametre
| Typ | Apsida |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vonkajší materiál | Nylon Ripstop 30D |
| Rozmer v zbalenom stave | 30 x 12 cm |
| Počet osôb | 1 |
| Predsieň | 1 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | 70D Nylon 190T / N |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 67 |
| Celková hmotnosť | 1,1 kg |
| Materiál prútov | Alu 7001 |
| Rozmer - vonkajší | 92 x 290 x 67 cm |
| Rozmer - vnútorný | 80 x 220 x 63 cm |







