Husky | Fury 5
Husky Fury je pohodlná, skladná a ultraľahká nafukovacia karimatka s izolačnou vrstvou 5 cm a RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. viac
Husky Fury je pohodlná, skladná a ultraľahká nafukovacia karimatka s izolačnou vrstvou 5 cm a RipStop úpravou, ktorá zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu. Karimatka je vodeodolná a vybavená protišmykovou úpravou, ktorá zabezpečuje pohodlný odpočinok.
Parametre: Veľmi nízka hmotnosť (410 gramov); Vyrobené z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Izolačná vrstva 5 cm; Protišmyková úprava; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch.
Parametre: Veľmi nízka hmotnosť (410 gramov); Vyrobené z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter; Jednoducho skladná; Izolačná vrstva 5 cm; Protišmyková úprava; Kvalitné použité materiály zaisťujú vysokú odolnosť a použiteľnosť v rôznych terénoch.
Parametre
| Materiál | 20D 380T Nylon Ripstop - TPU záter |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 187 x 55 x 5 |
| Hmotnosť | 0,41 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 22 x 10 cm |
| Dĺžka | 187 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Hrúbka | 5 cm |
| R - Tepelný koeficient | 1 , 6 |










