Husky | Fatty 10
Husky Fatty 10 je hrubá a teplá nafukovacia karimatka, ktorá ponúka veľkorysý rozmer až 190 x 71 x 10 cm. viac
Husky Fatty 10 je hrubá a teplá nafukovacia karimatka, ktorá ponúka veľkorysý rozmer až 190 x 71 x 10 cm. Má excelentné izolačné vlastnosti, čo znamená, že ju využijete aj v tých najchladnejších podmienkach. Jej hrúbka dokáže vyrovnať aj väčšie nerovnosti podkladu a zaručí komfortné spanie. Karimatka Fatty 10 má hmotnosť 1900 gramov, čo je veľmi nízka hmotnosť vzhľadom na jej veľké rozmery a hrúbku a výbornú izoláciu. Ako zbalená má rozmer iba 15 x 27 centimetrov. Je vyrobená z materiálu 240T Polyester Diamond Ripstop s TPU zátěrom. Karimatka Fatty je opatrená integrovanou nožnou pumpou a bočným výpustným ventilom. Táto karimatka je vhodná pre pohodlný spánok na každom teréne a je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú čo najlepšiu tepelnú izoláciu a najvyšší komfort aj na úkor o niečo vyššej hmotnosti.
Parametre
| Materiál | 240T Polyester Diamond Ripstop - TPU zátěr 80/m2 |
|---|---|
| Typ | Nafukovacia |
| Rozmer | 190 x 71 x 10 |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 27 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
| Šírka | 71 cm |
| Hrúbka | 10 cm |









