Pinguin | Omega 4
Rad rodinných stanov Omega je cenovo dostupnou kombináciou komfortu, priestoru, stability a jednoduché stavby. Tieto modely sú veľkorysým priestorovým riešením pre väčšie skupiny alebo rodinné kempovanie. viac
Rad rodinných stanov Omega je cenovo dostupnou kombináciou komfortu, priestoru, stability a jednoduché stavby. Tieto modely sú veľkorysým priestorovým riešením pre väčšie skupiny alebo rodinné kempovanie. Rozmer zbaleného stanu je 67 x 28 cm
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula - Tunel |
| Rozmer | 290 x 500 x 200 |
| Hmotnosť | 13,9 kg |
| Konštrukcia | 4 prúty O 9 , 5/11 mm |
| Vetracie okná | 3 |
| Rozmer v zbalenom stave | 67 x 28 cm |
| Počet osôb | 4 - 5 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 160 (200) cm |
| Body kríženia | 3 |
| Celková hmotnosť | 13,9 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Kolíky | spolu 0 , 33 ks , 52 |




