Ruike | M126-TZ
Ruike M126-TZ je luxusný zatvárací nôž vybavený exkluzívnou rúčkou vyrobenou z titánovej zliatiny TC4. Vďaka svojej nízkej hmotnosti (104 g) je ideálnym spoločníkom na každodenné nosenie. viac
Ruike M126-TZ je luxusný zatvárací nôž vybavený exkluzívnou rúčkou vyrobenou z titánovej zliatiny TC4. Vďaka svojej nízkej hmotnosti (104 g) je ideálnym spoločníkom na každodenné nosenie. O rýchle a pohodlné otváranie sa stará spoľahlivá páčka flipper. Poistka frame lock zabezpečuje ochranu pred nechceným zatvorením noža počas používania. Tú je navyše možné dodatočne zaistiť zámkom beta lock. Ruike M126-TZ disponuje sponou na uchytenie vo vrecku, ktorá je skvelým praktickým doplnkom pre komfortné nosenie. Na výrobu čepele, ktorá je uložená na guličkovom ložisku, bola použitá martenzitová chróm-molybdénová oceľ 154CM od amerického výrobcu Crucible industries s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 213 mm, z ktorej 91 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,1 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 108 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 3 cm , 21 |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ 154CM |
| Materiál - rukoväť | Titánová zliatina TC4 |
| Dĺžka čepele | 9,1 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Otváranie | Páčka flipper |
| Hrúbka čepele | 3,1 mm |









