Husky | Anapurna
Husky Anapurna je teplý zimný spacák, ktorý zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky. Spacák je teplý, odolný, príjemný a výborne izoluje. viac
Opis produktu: Husky Anapurna Ladies je teplý dámsky zimný spacák. S hodnotami -10 resp. -4 stupňov Celzia (Low Comfort / High Comfort) zvládne aj náročné zimné podmienky. Hodí sa na použitie vo veľmi nízkych teplotách, na vysokohorské expedície do náročných podmienok a na turistiky a treky vo veľmi chladnom období. Je vyrobený z materiálov, ktoré dokážu vytvoriť Loft efekt a tak za nepriaznivého počasia zaručujú odolnosť, príjemné pohodlie a dokonalý tepelný komfort - v spacáku Anapurna je použité 7 kanálikové umelé duté vlákno Hollowfiber. Teplú výplň dopĺňa netradičný skrátený zips z prednej strany, ktorý minimalizuje tepelné úniky. Spací vák Anapurna má výbornú výbavu - patrí k nej zateplovací vak na nohy, protišmykové pásy zo spodnej strany, zateplovací golier, vrecko zo spodnej strany pre zafixovanie karimatky, vonkajšie sťahovanie okolo hlavy, vnútorné sťahovanie okolo ramien a vrecká na drobnosti.
Spacák je dostupný v 2 verziách:
Anapurna: Hmotnosť spacáku je 2360g, rozmer je 85 x 220 cm, rozmer v zbalenom stave je 44 x 28 cm a maximálna doporučená výška postavy je 195 cm
Anapurna Ladies: Hmotnosť spacáku je 2260g, rozmer je 80 x 200 cm, rozmer v zbalenom stave je 42 x 27 cm a maximálna doporučená výška postavy je 175 cm
Spacák je dostupný v 2 verziách:
Anapurna: Hmotnosť spacáku je 2360g, rozmer je 85 x 220 cm, rozmer v zbalenom stave je 44 x 28 cm a maximálna doporučená výška postavy je 195 cm
Anapurna Ladies: Hmotnosť spacáku je 2260g, rozmer je 80 x 200 cm, rozmer v zbalenom stave je 42 x 27 cm a maximálna doporučená výška postavy je 175 cm
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 80 x 200 / 85 x 220 cm |
| Rok kolekcie | Upravené 2020 |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 7 - chanell hollowfibre (100% polyester) |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Rozmer v zbalenom stave | 42 x 27 / 44 x 28 cm |
| Príslušenstvo | protišmykové pásy , kompresný obal , vak na nohy |
| Hmotnosť (kg) | 2,26 / 2,36 kg |
| Dĺžka | 200 / 220 cm |
| Šírka | 80 / 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 / 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | vonkajšie vrecko na drobnosti |
| T - Komfort (podľa EN13537) | -4 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -10 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -28 °C |
















