Ruike | Fang M105-TZ
Ruike Fang M105-TZ je zatvárací nôž, ktorý je vylepšenou exkluzívnou verziou svojho obľúbeného predchodcu Ruike Fang P105. viac
Ruike Fang M105-TZ je zatvárací nôž, ktorý je vylepšenou exkluzívnou titánovou verziou svojho obľúbeného predchodcu Ruike Fang P105.
Vylepšením oproti predchádzajúcej verzii prešla okrem rukoväte aj čepeľ, ktorá je vo vynovenej verzii vyrobená z nerezovej ocele N690 s výbornými nerezovými a brúsnymi vlastnosťami (1,5% kobaltu navyše oproti oceli 440C). Na výrobu rukoväte bola použitá titánová zliatina TC4. Poistka frame lock sa stará o ochranu pred nechceným zatvorením. Vďaka spone na uchytenie vo vrecku je nôž ideálnym spoločníkom pri každodennom nosení. Nízka hmotnosť (138 gramov) robí z Ruike Fang M105-TZ veľmi jednoducho prenosný zatvárací nôž. Celková dĺžka noža je 214 mm, z ktorej 94 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Vylepšením oproti predchádzajúcej verzii prešla okrem rukoväte aj čepeľ, ktorá je vo vynovenej verzii vyrobená z nerezovej ocele N690 s výbornými nerezovými a brúsnymi vlastnosťami (1,5% kobaltu navyše oproti oceli 440C). Na výrobu rukoväte bola použitá titánová zliatina TC4. Poistka frame lock sa stará o ochranu pred nechceným zatvorením. Vďaka spone na uchytenie vo vrecku je nôž ideálnym spoločníkom pri každodennom nosení. Nízka hmotnosť (138 gramov) robí z Ruike Fang M105-TZ veľmi jednoducho prenosný zatvárací nôž. Celková dĺžka noža je 214 mm, z ktorej 94 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 138 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 4 cm , 21 |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ N690 |
| Materiál - rukoväť | Titánová zliatina TC4 |
| Dĺžka čepele | 9,4 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Hrúbka čepele | 3,5 mm |





