Ruike | M662-TZ
Ruike M662-TZ je jednoducho skladný zatvárací nožík, ktorý nadväzuje titánovou verziou na obľúbený nôž P662-B. viac
Ruike M662-TZ je jednoducho skladný zatvárací nožík, ktorý nadväzuje titánovou verziou na obľúbený nôž P662-B.
Otváranie čepele je riešené prostredníctvom palcového kolíka na ľavej strane. O zamedzenie nechcenému otvoreniu sa stará poistka frame lock. Praktickým doplnkom je spona, ktorá slúži na uchytenie vo vrecku. Jedna strana rúčky je vyrobená z nekĺzavého materiálu G10, druhá strana z titánovej zliatiny TC4. Na výrobu čepele bola použitá martenzitová chróm-molybdénová oceľ 154 CM od amerického výrobcu Crucible.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti je nožík veľmi ľahko prenosným užitočným spoločníkom pri každodennom nosení. Ruike M662-TZ spĺňa nároky kladené na na profesionálne nože, ako napríklad tvrdosť čepele, trvanlivosť brúsenia, ostrosť či odolnosť proti korózii.
Otváranie čepele je riešené prostredníctvom palcového kolíka na ľavej strane. O zamedzenie nechcenému otvoreniu sa stará poistka frame lock. Praktickým doplnkom je spona, ktorá slúži na uchytenie vo vrecku. Jedna strana rúčky je vyrobená z nekĺzavého materiálu G10, druhá strana z titánovej zliatiny TC4. Na výrobu čepele bola použitá martenzitová chróm-molybdénová oceľ 154 CM od amerického výrobcu Crucible.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti je nožík veľmi ľahko prenosným užitočným spoločníkom pri každodennom nosení. Ruike M662-TZ spĺňa nároky kladené na na profesionálne nože, ako napríklad tvrdosť čepele, trvanlivosť brúsenia, ostrosť či odolnosť proti korózii.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 60 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 169 |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ 154CM |
| Materiál - rukoväť | Titánová zliatina TC4 + G10 |
| Dĺžka čepele | 74 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Otváranie | palcový kolík na ľavej strane čepele |
| Hrúbka čepele | 3,1 mm |







