Ruike | D198-PB
Ruike D198-PB je zatvárací vreckový nôž, ktorý vďaka svojej ľahkej váhe, komfortnému úchopu a kvalitným proporciám čepele spĺňa nároky kladené na profesionálne nože. Páčka flipper zabezpečuje pohodlné a rýchle otvorenie 98 milimetrovej čepele. viac
Popis produktu: Ruike D198-PB je zatvárací vreckový nôž, ktorý vďaka svojej ľahkej váhe, komfortnému úchopu a kvalitným proporciám čepele spĺňa nároky kladené na profesionálne nože. Páčka Flipper umiestnená na opačnej strane rukoväte zabezpečuje pohodlné a rýchle vyklopenie robustnej, takmer 10 cm dlhej čepele, ktorá je vyrobená z martenzitovej chrómovej ocele 8Cr13MoV s optimalizovaným chemickým zložením, kryštalickou štruktúrou a tvrdosťou 57-59 HRC. Ruike D198-PB je vybavený poistkou Liner Lock, ktorá bráni nechcenému zatvoreniu. O pohodlné nosenie je postarané sponou na uchytenie vo vrecku, ktorú je možné na noži umiestniť ako na jednu, tak i na druhú stranu rukoväte.
Nôž Ruike D198-PB je ideálny na každodenné nosenie, no skvele poslúži aj ako pomocník na každej túre alebo pri kempovaní.
Nôž Ruike D198-PB je ideálny na každodenné nosenie, no skvele poslúži aj ako pomocník na každej túre alebo pri kempovaní.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 118 g |
|---|---|
| Určenie | každodenné nosenie (EDC) |
| Rozmer - zatvorený | 133 x 30 x 12 mm |
| Klip / Spona | oceľová spona , umiestniteľná na obe strany noža |
| Celková dĺžka | 231 mm |
| Materiál - rukoväť | PA66 G35 (nylon vystužený sklenými vláknami) |
| Dĺžka čepele | 9,8 cm |
| Tvrdosť čepele | 57-59 HRC |
| Otváranie | páčka flipper |
| Hrúbka čepele | 3,1 mm |





