Ruike | M108-TZ
Ruike M108-TZ je luxusným variantom zatváracieho noža Ruike P108, vylepšený o exkluzívnu rúčku vyrobenú z titánovej zliatiny TC4 a čepeľ z martenzitovej chróm-molybdénovej ocele 154CM. viac
Ruike M108-TZ je luxusným variantom zatváracieho noža Ruike P108, vylepšený o exkluzívnu rúčku vyrobenú z titánovej zliatiny TC4 a čepeľ z martenzitovej chróm-molybdénovej ocele 154CM.
Rýchle a pohodlné ovtváranie zabezpečuje páčka flipper. Nôž je vybavený poistkou Frame lock, ktorá bráni nechcenému zatvoreniu. Poistka sa dá navyše zabezpečiť zámkom Beta Lock. Praktickým doplnkom je spona, ktorá slúži na jednoduché uchytenie vo vrecku. Ruike M108-TZ je vďaka svojej nízkej hmotnosti (110g) jednoducho skladným doplnkom pri každodennom nosení. Čepeľ, uložená na guličkovom ložisku, je vyrobená z martenzitovej chróm-molybdénovej ocele 154CM od amerického výrobcu Crucible Industries s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 210 mm, z ktorej 88 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,1 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Rýchle a pohodlné ovtváranie zabezpečuje páčka flipper. Nôž je vybavený poistkou Frame lock, ktorá bráni nechcenému zatvoreniu. Poistka sa dá navyše zabezpečiť zámkom Beta Lock. Praktickým doplnkom je spona, ktorá slúži na jednoduché uchytenie vo vrecku. Ruike M108-TZ je vďaka svojej nízkej hmotnosti (110g) jednoducho skladným doplnkom pri každodennom nosení. Čepeľ, uložená na guličkovom ložisku, je vyrobená z martenzitovej chróm-molybdénovej ocele 154CM od amerického výrobcu Crucible Industries s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 210 mm, z ktorej 88 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,1 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 110 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Určenie | Každodenné nosenie (EDC) |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 21 |
| Materiál - čepel | 154CM od Crucible Industries |
| Materiál - rukoväť | Titanová slitina TC4 |
| Dĺžka čepele | 8,8 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Otváranie | Páčka flipper |
| Počet fukncií | 1 |
| Hrúbka čepele | 3,1 mm |









