Pinguin | Martix 25
Pinguin Matrix 25 je ľahká no pohodlná samonafukovacia karimatka s hrúbkou 2,5 cm s mierne vykrojeným tvarom. Matrix 25 je tenším z dvoch variantov modelu Pinguin Matrix. viac
Pinguin Matrix 25 je ľahká no pohodlná samonafukovacia karimatka s hrúbkou 2,5 cm a s mierne vykrojeným tvarom. Matrix 25 je tenším z dvoch variantov modelu Pinguin Matrix. Má hmotnosť iba 860 gramov pri pohodlnom rozmere 198 x 63 x 2,5 cm. Ako materiál je použitá TPU pena s vertikálnymi dutinami. Zbalená karimatka má rozmer 13 x 34 cm. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a skladným rozmerom výborne poslúži na cestovanie, trek, alebo viacdňové výlety, veľkorysú dĺžku a šírku ocenia zasa predovšetkým väčšie postavy.
Parametre
| Materiál | Polyester Ripstop Diamant , TPU laminácia |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 198 x 63 x 2 |
| Rok kolekcie | 2015 |
| Hmotnosť | 0,86 kg |
| Konštrukcia | Vertikálne dutiny |
| Vonkajší materiál | Polyester Ripstop Diamant , TPU laminácia |
| Rozmer v zbalenom stave | 13 x 34 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 198 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |





