Pinguin | Peak 25 Short
Kratšia verzia samonafukovacej karimatky Pinguin 25, vo verzii Short s dĺžkou 120 cm. viac
Kratšia verzia samonafukovacej karimatky Pinguin 25, vo verzii Short s dĺžkou 120 cm. Táto ľahká a zbaliteľná 3/4 samonafukovacia karimatka má hmotnosť menej ako 0,5 kg a predstavuje ideálnu voľbu pri potrebe minimalizovať objem a hmotnosť výbavy. Karimatka ponúka dostatočnú izoláciu v oblastiach tela, ktoré sú náchylné na stratu tepla, pričom nepokrýva oblasť nôh, ktoré sú pri spánku v menšom kontakte so zemou. Aj pri minimálnych rozmeroch teda karimatka Pinguin Peak 25 Short zabezpečí, že Vám pri spánku nebude zima. Rozmer zbalenej karimatky je iba 12 x 26 centimetrov, pri hmotnosti 490 gramov.
Parametre
| Materiál | TPU laminácia , Polyester Ripstop diamant , protišmyklavý povrch |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 120 x 51 x 2 |
| Rok kolekcie | 2012 |
| Hmotnosť | 0,49 kg |
| Konštrukcia | Pena s vertikálnymi hviezdicovými dutinami |
| Vnútorný materiál | Polyester TPU laminácia |
| Vonkajší materiál | TPU laminácia , Polyester Ripstop diamant , protišmyklavý povrch |
| Rozmer v zbalenom stave | 12 x 26 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 120 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |







