Husky | Salien M
Husky Salien M je pánska softshellová vesta na zips, ktorá je vhodná na všetky outdoorové aktivity aj bežné nosenie v meste či prírode. viac
Husky Salien M je pánska softshell vesta na zips, ktorá je vhodná na všetky outdoorové aktivity aj bežné nosenie v meste či prírode. Je vybavená membránovým softshellovým materiálom s plnou vodeodolnosťou, takže ochráni pred akýmikoľvek podmienkami (vrátane vetra a dažďu), no zachováva si výbornú priedušnosť.
Univerzálnu pánsku softshell vestu Husky Salien M si zamilujete nielen na rôzne outdoorové aktivity ale aj na bežné, každodenné nosenie. Vyrobená je z pohodlného elastického materiálu Extend Pro Softshell Stretch, ktorý je nepromokavý, vetruodolný a priedušný. Vestu zdobia priestranné a praktické vrecká na bokoch a malé náprsné vrecko, kam sa dá schovať mobil či iné drobnosti. Prednosťou vesty Salien je kvalitný materiál Extend Pro SoftShell Stretch 20 000 ochráni pred dažďom a vetrom. Vyniká skvelými vlatnosťami: vodným stĺpcom: 20 000 mm H2O a priedušnosťou 18 000 g/m2/24h, čím zabraňuje vniknutiu vody a zároveň odvádza vlhkosť. Materiál s prímesou elastanu zvyšuje komfort pri akéjkoľvek aktivite. DWR vodoodpudivé vonkajšie ošetrenie vrchnej vrstvy materiálu vesty Salien zabraňuje nasakovaniu vlhkosti do vonkajšej vrstvy materiálu a voda tak okamžite odtéká po povrchu vo forme guliček - vďaka tomu si zachováva svoju priedušnosť aj pri daždi.
Univerzálnu pánsku softshell vestu Husky Salien M si zamilujete nielen na rôzne outdoorové aktivity ale aj na bežné, každodenné nosenie. Vyrobená je z pohodlného elastického materiálu Extend Pro Softshell Stretch, ktorý je nepromokavý, vetruodolný a priedušný. Vestu zdobia priestranné a praktické vrecká na bokoch a malé náprsné vrecko, kam sa dá schovať mobil či iné drobnosti. Prednosťou vesty Salien je kvalitný materiál Extend Pro SoftShell Stretch 20 000 ochráni pred dažďom a vetrom. Vyniká skvelými vlatnosťami: vodným stĺpcom: 20 000 mm H2O a priedušnosťou 18 000 g/m2/24h, čím zabraňuje vniknutiu vody a zároveň odvádza vlhkosť. Materiál s prímesou elastanu zvyšuje komfort pri akéjkoľvek aktivite. DWR vodoodpudivé vonkajšie ošetrenie vrchnej vrstvy materiálu vesty Salien zabraňuje nasakovaniu vlhkosti do vonkajšej vrstvy materiálu a voda tak okamžite odtéká po povrchu vo forme guliček - vďaka tomu si zachováva svoju priedušnosť aj pri daždi.
Parametre
| Model | Pánsky |
|---|---|
| Materiál | Syntetické vlákno |
| Zloženie | DWR , 4D Mechanical Stretch , Extend Pro Softshell Stretch 20 000 |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Vodný stĺpec | 20 000 mm H2O |
| Membrána | Áno , 100% Polyuretan |
| Priedušnosť | 18 000 g/m2/24 hod |
| Hmotnosť (g) | (veľkosť L): 285 g |
| Vetruodolnosť | Áno |
| Rok kolekcie | nové farby 2023 |
| Vonkajší materiál | 100% polyester |
| Určenie | Všetky outdoorové aktivity |













