Husky | Frosty New 2,5
Husky Frosty New je ľahká, odolná a jednochudo zbaliteľná samonafukovacia karimatka múmiového tvaru. Karimatka je preto vhodná na turistiku, kedy potrebujete dostať jej balenie do batohu. To nie je s rozmerom 26x15 cm žiaden problém. viac
Samonafukovacia karimatka Husky Frost New je ľahká, odolná a jednochudo zbaliteľná karimatka múmiového tvaru. Dôvodom jej nízkej hmotnosti a kompaktného balenia je diamantová perforácia vnútornej izolačnej vrstvy. Karimatka je preto vhodná na turistiku, kedy potrebujete dostať jej balenie do batohu. S rozmerom iba 26 x 15 cm to nie je žiaden problém, hmotnosť 610 gramov vás zaťaží iba minimálne. Samozrejmosťou je Ripstop úprava materiálu, ktorá ju robí pevnejšou a dodáva jej dlhšiu životnosť. Ultraľahká karimatka Husky Frost je ideálnym partnerom vášho kľudného spánku na všetkých výletoch. Má rozmer 180 x 51 cm s vykrojenou spodnou časťou a hrúbku 2,5 cm.
Parametre
| Materiál | 75D Polyester Diamond Ripstop / TPU záter |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 180 × 51 × 2 |
| Hmotnosť | 0,61 kg |
| Vnútorný materiál | 75D Polyester |
| Vonkajší materiál | 75D Polyester Diamond Ripstop s TPU záterom |
| Rozmer v zbalenom stave | udávaný 26 x 15 , reálny 27 x 13 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |







