Husky | Folly
Odľahčená karimatka Husky Folly z radu Economy, s rozmerom 180 x 51 cm, hrúbkou 2,5 cm a hmotnosťou 800 gramov. viac
Husky Folly je odľahčená a skladná samonafukovacia karimatka zz radu Economy. Zaujme nielen minimálnymi rozmermi - v zbalenom stave iba 25 x 17 cm, nízkou hmotnosťou 800 gramov, ale aj priaznivou cenou. Karimatka má rozmer 180 x 51 cm a hrúbku 2,5 cm. Aj napriek nízkej hmotnosti zabezpečí výbornú tepelnú izoláciu a dostatočné pohodlie nielen na dlhých výletoch, ale aj v kempe, či na letnej stanovačke. Karimatka Folly je vyrobená z 68D Polyesteru Honey Comb s RipStop úpravou proti poškodeniu.
Parametre
| Materiál | 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU záter |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 180 x 51 x 2 |
| Hmotnosť | 0,8 kg |
| Vonkajší materiál | 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | udávaný: 25 x 17 , zmeraný: 27 x 15 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 2,5 cm |










