Fizan | Tierra
Fizzan Tierra sú teleskopické trojdielne trekkingové palice určené pre trekking a turistiku. Palice je možné zo zloženej dĺžky 64 cm rozložiť až do dĺžky 140 cm. viac
Fizzan Tierra sú teleskopické trojdielne trekingové palice určené pre trekking a turistiku. Palice je možné zo zloženej dĺžky 64 cm rozložiť až do dĺžky 140 cm. Je to model palíc vyrobený z vysokokvalitných materiálov ako napríklad carbon (telo), karbid (hrot) a korok, z ktorého je vyrobená rukoväť.
Pohodlný úchop palice je zabezpečený nastaviteľným pútkom Special Strap. So svojou hmotnosťou 226g/ks sú palice Fizzan Tierra ľahko prenosným a skladným pomocníkom na každej turistike. Vďaka vnútornému skrutkovaciemu zamykaniu dĺžky palíc Flexy Internal System je nastavovanie dĺžky spoľahlivé a bezproblémové. Spodný karbónový diel palice je opatrený karbidovým hrotom. Súčasťou balenia je aj 50 mm tanierik, ochranný gumový kryt hrotu a karabinka.
Palice Fizzan Tierra sú skvelou voľbou pre všetkých trekingových a turistických nadšencov, so zárukou spoľahlivej a pohodlnej pomoci na každom dobrodružstve. Sú dostupné v zelenej a šedej variente.
Pohodlný úchop palice je zabezpečený nastaviteľným pútkom Special Strap. So svojou hmotnosťou 226g/ks sú palice Fizzan Tierra ľahko prenosným a skladným pomocníkom na každej turistike. Vďaka vnútornému skrutkovaciemu zamykaniu dĺžky palíc Flexy Internal System je nastavovanie dĺžky spoľahlivé a bezproblémové. Spodný karbónový diel palice je opatrený karbidovým hrotom. Súčasťou balenia je aj 50 mm tanierik, ochranný gumový kryt hrotu a karabinka.
Palice Fizzan Tierra sú skvelou voľbou pre všetkých trekingových a turistických nadšencov, so zárukou spoľahlivej a pohodlnej pomoci na každom dobrodružstve. Sú dostupné v zelenej a šedej variente.
Parametre
| Materiál | Hliníková zliatina 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 64-140 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 226 g |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | 50 mm tanieriky , gumový kryt hrotu a karabinka |
| Určenie | Trekking |
| Držadlo | Korok |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | E Basket Carbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 18/16/14 mm |












