Fizan | Compact
Fizan Compact je najľahší model teleskopických trojdielnych trekkigových palíc bez odpruženia na trhu. Dĺžku je možné nastaviť v rozmedzí 58 až 132 cm. Ponúkajú ergonomický tvar rukoväte, komfortný penový úchop, karbidovú špičku hrotu a spoľahlivý systém uzamykania dĺžky Flexy Internal Locking System. viac
Fizan Compact je najľahší model teleskopických trojdielnych trekkigových palíc bez odpruženia na trhu. Dĺžku je možné nastaviť v rozmedzí 58 až 132 cm. Ponúkajú ergonomický tvar rukoväte, komfortný penový úchop, karbidovú špičku hrotu a spoľahlivý systém uzamykania dĺžky Flexy Internal Locking System. V zloženom stave zaberú málo miesta (iba 59 cm), sú preto vhodné aj na ferraty, dlhé treky, či na cestovanie.
Paličky Fizan Compact sú vyrobené z ľahkej eloxovanej zliatiny hliníka typu ALU 7001. Vďaka nastaviteľnému pútku sa prispôsobia každej ruke. Pri treku sú v ruke maximálne pohodlné vďaka penovému úchopu s dĺžkou 10,5 cm z EVA peny s dizajnom imitácie dreva. Paličky sa dodávajú s dvomi pármi tanierikov - klasickým, ktorý je vhodný aj na zimu (priemer 50 mm) a menším kompaktným (priemer 35 mm) a s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek. V balení k paličkám priložená aj malá karabínka na výbavu.
Palice Compact disponujú skrutkovacím zamykaním dĺžky prepracovaným a pevným systémom Flexy Internal Locking Systémom s vnútorným zámkom a expandérom z odolného materiálu Delrin® od firmy DuPont. Stupnica na paliciach, ktorá zobrazuje nastavenie celkovej dĺžky, je značená laserovou technológiou.
Paličky Fizan Compact sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá skladné a extrémne ľahké outdoorové paličky, pri zachovaní vysokej kvality, pevnosti a odolnosti.
Paličky Fizan Compact sú vyrobené z ľahkej eloxovanej zliatiny hliníka typu ALU 7001. Vďaka nastaviteľnému pútku sa prispôsobia každej ruke. Pri treku sú v ruke maximálne pohodlné vďaka penovému úchopu s dĺžkou 10,5 cm z EVA peny s dizajnom imitácie dreva. Paličky sa dodávajú s dvomi pármi tanierikov - klasickým, ktorý je vhodný aj na zimu (priemer 50 mm) a menším kompaktným (priemer 35 mm) a s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek. V balení k paličkám priložená aj malá karabínka na výbavu.
Palice Compact disponujú skrutkovacím zamykaním dĺžky prepracovaným a pevným systémom Flexy Internal Locking Systémom s vnútorným zámkom a expandérom z odolného materiálu Delrin® od firmy DuPont. Stupnica na paliciach, ktorá zobrazuje nastavenie celkovej dĺžky, je značená laserovou technológiou.
Paličky Fizan Compact sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá skladné a extrémne ľahké outdoorové paličky, pri zachovaní vysokej kvality, pevnosti a odolnosti.
Parametre
| Materiál | Hliník AL 7001 |
|---|---|
| Rozmer | 59 - 132 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 158 g |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | karabínka , gumový kryt hrotu , 2 x tanieriky |
| Určenie | Trekking |
| Držadlo | EVA pena |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | hliník + karbidová špička |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 17/16/14 mm |














