Fizan | Compact 4
Fizan Compact 4 sú ultraľahké teleskopické štvordielne trekkigové palice bez odpruženia, s hmotnosťou iba 2 x 169 gramov a dĺžkou v zloženom stave iba 51 cm. Dĺžku je možné plynule nastaviť až do 125 cm. viac
Fizan Compact 4 sú ultraľahké teleskopické štvordielne trekkigové palice bez odpruženia, s hmotnosťou iba 2 x 169 gramov a dĺžkou v zloženom stave iba 51 cm. Dĺžku je možné plynule nastaviť až do 125 cm. Ponúkajú ergonomický tvar rukoväte, komfortný penový úchop, odolnú karbidovú špičku hrotu a spoľahlivé vnútorné skrutkovacie zamykanie dĺžky Flexy Internal System. V zloženom stave zaberú málo miesta (iba 51 cm), sú preto vhodné aj na ferraty a cestovanie.
Palice Compact 4 sú vyrobené z ľahkej eloxovanej zliatiny hliníka typu ALU 7001 a bez odpruženia. Vďaka nastaviteľnému pútku sa prispôsobia každej ruke. Pri treku sú v ruke maximálne pohodlné vďaka penovému úchopu s dĺžkou 11,5 cm z EVA peny s dizajnom imitácie dreva. Paličky sa dodávajú s dvomi pármi tanierikov - klasickým trekingovým (priemer 50 mm) a menším kompaktným (priemer 35 mm) a s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek.
Palice Compact disponujú skrutkovacím zamykaním dĺžky s prepracovaným a pevným systémom Flexy Internal Locking Systémom s vnútorným zámkom a expandérom z odolného materiálu Delrin® od firmy DuPont. Stupnica na paliciach, ktorá zobrazuje nastavenie celkovej dĺžky, je značená laserovou technológiou.
Paličky Fizan Compact 4 sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá čo najskladnejšie a najľahšie outdoorové paličky, pri zachovaní vysokej kvality, pevnosti a odolnosti.
Palice Compact 4 sú vyrobené z ľahkej eloxovanej zliatiny hliníka typu ALU 7001 a bez odpruženia. Vďaka nastaviteľnému pútku sa prispôsobia každej ruke. Pri treku sú v ruke maximálne pohodlné vďaka penovému úchopu s dĺžkou 11,5 cm z EVA peny s dizajnom imitácie dreva. Paličky sa dodávajú s dvomi pármi tanierikov - klasickým trekingovým (priemer 50 mm) a menším kompaktným (priemer 35 mm) a s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek.
Palice Compact disponujú skrutkovacím zamykaním dĺžky s prepracovaným a pevným systémom Flexy Internal Locking Systémom s vnútorným zámkom a expandérom z odolného materiálu Delrin® od firmy DuPont. Stupnica na paliciach, ktorá zobrazuje nastavenie celkovej dĺžky, je značená laserovou technológiou.
Paličky Fizan Compact 4 sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá čo najskladnejšie a najľahšie outdoorové paličky, pri zachovaní vysokej kvality, pevnosti a odolnosti.
Parametre
| Materiál | Hliník AL 7001 |
|---|---|
| Rozmer | 52 - 125 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 169 g |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | 2 páry tanierikov , gumové koncovky |
| Určenie | Turistika , Trekking |
| Držadlo | EVA pena |
| Počet dielov | 4 |
| Hrot | hliník + karbidová špička |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 17/16/14/12 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |
















