Fizan | Speed
Fizan Speed sú dvojdielne palice určené pre Nordic Walking. Ide o jeden z najpredávanejších modelov pre svoju univerzálnosť, minimálnu hmotnosť (iba 195 gramov na paličku) a zaručenú kvalitu. Dajú sa rozložiť až do dĺžky 125 cm. Sú vhodné na dlhé aj krátke treky, pretože v zloženom stave zaberú iba 75 cm a ak ich práve nebudete potrebovať, dajú sa takto pripnúť na batoh. viac
Fizan Speed sú dvojdielne palice určené pre Nordic Walking. Ide o jeden z najpredávanejších modelov pre svoju univerzálnosť, minimálnu hmotnosť (iba 195 gramov na paličku) a zaručenú kvalitu. Dajú sa rozložiť až do dĺžky 125 cm. Sú vhodné na dlhé aj krátke treky, pretože v zloženom stave zaberú iba 75 cm a ak ich práve nebudete potrebovať, dajú sa takto pripnúť na batoh.
Paličky Fizan Speed sú v ruke pri chôdzi maximálne pohodlné vďaka odopínacej rukavičke FR3, ktorá je z pohodlného priedušného materiálu a dodáva sa klasicky vo veľkosti M (v ružovej farbe sa dodáva vo veľkosti S, inú kombináciu farby a veľkosti rukavičky S, M či L vieme na požiadanie preveriť). Rukoväť pre Nordic Walking bola tvarovo a materiálovo navrhnutá tak, aby bola ľahká a ergonomická - korková rukoväť s čiastočným pogumovaním spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá. Popruh s rukavičkou bol vyrobený z priedušných a pohodlných materiálov. Zaujme inovatívny systém odopínania, patentovaný spoločnosťou Fizan. Tento systém umožňuje pomocou malého tlaku na tlačidlo in-out, ktoré sa nachádza na hornej strane rukoväte, veľmi rýchlo odopnúť remienok, takže keď chcete paličky na chvíľu odložiť, nie je potrebné rozopínať a vyzliekať rukavičku, stačí ju jednoducho odopnúť od paličiek. Na remienku sa nachádza aj reflexná vložka pre väčšiu bezpečnosť v tme.
Dĺžka palíc Speed sa nastavuje teleskopickým zasúvaním dvoch častí do seba, požadovanú dĺžku uzamknete jednoduchým, no prepracovaným a pevným skrutkovacím mechanizmom Flexy internal System. Systém palíc pri používaní nevytvára vibrácie.
Fizan Speed palice sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá ľahké, kvalitné a skladné palice pre dlhé aj krátke treky. Dodávajú sa vrátane ochranných koncoviek hrotov typu Nordic Walking a jedného páru odnímateľných tanierikov s priemerom 35 mm. V balení je aj malá praktická karabínka na výbavu.
Paličky Fizan Speed sú v ruke pri chôdzi maximálne pohodlné vďaka odopínacej rukavičke FR3, ktorá je z pohodlného priedušného materiálu a dodáva sa klasicky vo veľkosti M (v ružovej farbe sa dodáva vo veľkosti S, inú kombináciu farby a veľkosti rukavičky S, M či L vieme na požiadanie preveriť). Rukoväť pre Nordic Walking bola tvarovo a materiálovo navrhnutá tak, aby bola ľahká a ergonomická - korková rukoväť s čiastočným pogumovaním spĺňa aj tie najnáročnejšie kritériá. Popruh s rukavičkou bol vyrobený z priedušných a pohodlných materiálov. Zaujme inovatívny systém odopínania, patentovaný spoločnosťou Fizan. Tento systém umožňuje pomocou malého tlaku na tlačidlo in-out, ktoré sa nachádza na hornej strane rukoväte, veľmi rýchlo odopnúť remienok, takže keď chcete paličky na chvíľu odložiť, nie je potrebné rozopínať a vyzliekať rukavičku, stačí ju jednoducho odopnúť od paličiek. Na remienku sa nachádza aj reflexná vložka pre väčšiu bezpečnosť v tme.
Dĺžka palíc Speed sa nastavuje teleskopickým zasúvaním dvoch častí do seba, požadovanú dĺžku uzamknete jednoduchým, no prepracovaným a pevným skrutkovacím mechanizmom Flexy internal System. Systém palíc pri používaní nevytvára vibrácie.
Fizan Speed palice sú ideálna voľba pre každého, kto hľadá ľahké, kvalitné a skladné palice pre dlhé aj krátke treky. Dodávajú sa vrátane ochranných koncoviek hrotov typu Nordic Walking a jedného páru odnímateľných tanierikov s priemerom 35 mm. V balení je aj malá praktická karabínka na výbavu.
Parametre
| Materiál | ALU 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 75 - 125 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 195 g |
| Rok kolekcie | upravené 2022 |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | ochranný gumový kryt hrotu , karabinka , tanierik 35 mm |
| Určenie | Nordic Walking |
| Držadlo | korkovo- plastové |
| Počet dielov | 2 |
| Hrot | Carbid |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 16 / 14 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Áno |










