Fenix | E-CP
Fenix E-CP je praktickým spojením ručného svietidla s výkonom až 1600 lúmenov a powebanky s kapacitou 5000 mAh. S dosvitom až do 222 metrov a výdržou batérie pri najnižšom režime 504 hodín je veľmi užitočnou súčasťou každého outdoor setu. viac
Fenix E-CP je praktickým spojením ručného svietidla s výkonom až 1600 lúmenov a powebanky s kapacitou 5000 mAh. S dosvitom až do 222 metrov a výdržou batérie pri najnižšom režime 504 hodín je veľmi užitočnou súčasťou každého outdoor setu. Ako zdroj energie poslúži vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh, ktorý je dobíjateľný prostredníctvom USB-C konektora. Powerbanka zvláda rýchlonabíjacie trendy a je schopná nabíjať výkonom až 18 W. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je Fenix E-CP jednoducho skladným prenosným EDC svietidlom a powerbankou v jednom, ktorý spoľahlivo poslúži aj pri dobíjaní mobilného telefónu a inej prenosnej elektroniky.
Svietidlo je vybavené 6 režimami výkonu: 1600 lúmenov (2,5 hodiny) -> 350 lúmenov (8,5 hodiny) -> 150 lúmenov (20 hodín) -> 30 lúmenov (84 hodín) -> 3 lúmeny (504 hodín) -> stroboskop (1600 lúmenov).
Fenix E-CP disponuje viacerími osožnými funkciami: patentovaná inteligentná ochrana proti prehriatiu; vodeodolnosť podľa štandardu IP68 (ponor do 2 metrov), dobíjací port s vnútornou ochranou proti vniknutiu vody; nárazuvzdornosť pádom z výšky 1 metra; zadná rovná strana svietidla slúžiaca na postavenie na podložku; vybíjacie USB-C a USB-A porty pre funkciu powerbanky.
Svietidlo sa zapína stlačením bočného tlačidla na 0,5 sekundy. Po zapnutí je ďalšími stlačeniami možné meniť režimy 3 - 30 - 150 - 350 -1600 lúmenov. Po krátkom pridržaní tlačidla sa svietidlo prepne do zábleskového režimu. Nabíjanie plne vybitej powerbanky pri použití 18W zdroja zaberie približne 2 hodiny, po nabití sa indikačné LED svetlo rozsvieti na zeleno.
Balenie obsahuje svietidlo, pútko na ruku a dobíjací USB-C kábel.
Svietidlo je vybavené 6 režimami výkonu: 1600 lúmenov (2,5 hodiny) -> 350 lúmenov (8,5 hodiny) -> 150 lúmenov (20 hodín) -> 30 lúmenov (84 hodín) -> 3 lúmeny (504 hodín) -> stroboskop (1600 lúmenov).
Fenix E-CP disponuje viacerími osožnými funkciami: patentovaná inteligentná ochrana proti prehriatiu; vodeodolnosť podľa štandardu IP68 (ponor do 2 metrov), dobíjací port s vnútornou ochranou proti vniknutiu vody; nárazuvzdornosť pádom z výšky 1 metra; zadná rovná strana svietidla slúžiaca na postavenie na podložku; vybíjacie USB-C a USB-A porty pre funkciu powerbanky.
Svietidlo sa zapína stlačením bočného tlačidla na 0,5 sekundy. Po zapnutí je ďalšími stlačeniami možné meniť režimy 3 - 30 - 150 - 350 -1600 lúmenov. Po krátkom pridržaní tlačidla sa svietidlo prepne do zábleskového režimu. Nabíjanie plne vybitej powerbanky pri použití 18W zdroja zaberie približne 2 hodiny, po nabití sa indikačné LED svetlo rozsvieti na zeleno.
Balenie obsahuje svietidlo, pútko na ruku a dobíjací USB-C kábel.
Parametre
| Materiál | odolný hliník A6061-T6 s anodizáciou HA-III |
|---|---|
| Vodeodolnosť | IP68 (ponor 2 m) |
| Rozmer | 13 x 2,8 cm |
| Hmotnosť (g) | 170 g |
| Rok kolekcie | 2022 |
| Režim svietenia | 6 |
| Doba svietenia | max 540 hod |
| Zdroj energie | vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh |
| Zdroj svetla | LED Luminus SST-40 |
| Dosvit | 222 m |
| Svetelný výkon | 1600 lm |
| Modelový rad | E |
| Typ batérií | Vstavaný akumulátor |
| Farba svetla | Denná biela (5500-6500 K) |
| Funkcia Powerbank | Áno |
| Farebné svietenie | Nie |
| Intenzita | 12 400 cd |
| Priame nabíjanie | Áno - cez USB-C konektor |






