Pinguin | Serac
Jednovchodový, veľmi ľahko rozložiteľný stan. Klasická samonosná konštrukcia s veľkou apsidou pre uloženie batožiny. Možno použiť ako ľavý tak pravý trojuholníkový vchod, popr. otvoriť oba súčasne. viac
Jednovchodový, veľmi ľahko rozložiteľný stan Pinguin Serac. Klasická samonosná konštrukcia s veľkou apsidou pre uloženie batožiny. Možno použiť ako ľavý tak pravý trojuholníkový vchod, popr. otvoriť oba súčasne.
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 47 x 21 cm |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | 1 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | Vrstvený polyetylen ripstop |
| Vchody | 1 (2 možnosti otvorenia) |
| Výška stanu | 115 (120) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,9 kg |
| Rozmer - vonkajší | cca 230 x 300 x 120 cm |
| Rozmer - vnútorný | cca 220 x 205 x 115 cm |
| Kolíky | 12 ks |

