Husky | Husky
Spacák Husky Husky je trojsezónny spací vak. Je vybavený expanzívnym zipsom na boku, vďaka ktorému je možné zväčšiť šírku spacieho vaku až o 20 centimetrov. viac
Spacák Husky Husky je trojsezónny spací vak. Vyrába sa v dvoch veľkostných variantoch - na výšku postavy do 195 cm a na vyšku postavy do 205 cm. Spacák je vybavený expanzívnym zipsom na boku, vďaka ktorému je možné zväčšiť šírku spacieho vaku až o 20 centimetrov. Je teda ideálny pre všetkých, ktorý si radi doprajú pri spaní v spcáku viac pohodlia, zároveň pri náročnejších podmienkach (nižšej teplote) je možné zips zatiahnuť a zabezpečiť tak aby spacák sedel "tesnejšie" a tým zabezpečiť čo najlepšiu tepelnú izoláciu. Je vyrobený z kvalitných materiálov zo 100% Nylonu a je opatrený RipStop úpravou proti poškodeniu. Taktiež sa dá využiť pravé a ľavé zapínanie na spojenie dvoch spacákov. Súčasťou spacieho vaku Husky Husky je jedno vonkajšie a jedno vnútorné vrecko na uloženie drobností, veľké vrecko v kapucni na umiestnenie vankúša, sťahovanie okolo hlavy a ramien, zatepľovací golier a vrecko na upevnenie karimatky k vrchu spacáku.
Spacák Husky Husky je naozaj univerzálny a veľmi pohodlný spací vak, ktorý využijete pri akýchkoľvek outdoorových aktivitách, či už ide o výlety do prírody, treking a turistika v období od jari do jesene, alebo sa dá zbaliť aj na chatu, festival, či do kufra auta. Má všestranné využitie.
Spacák Husky Husky je naozaj univerzálny a veľmi pohodlný spací vak, ktorý využijete pri akýchkoľvek outdoorových aktivitách, či už ide o výlety do prírody, treking a turistika v období od jari do jesene, alebo sa dá zbaliť aj na chatu, festival, či do kufra auta. Má všestranné využitie.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
|---|---|
| Rozmer | 85+20 x 220 / 85+20 x 230 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno Hollowfibre |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 / 38 x 21 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť (kg) | 1,55 / 1,65 kg |
| Dĺžka | 220 / 230 cm |
| Šírka | 85 + 20 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 / 205 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | 1 vnútorné , 1 vonkajšie |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +6 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +2 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |









