Husky | Espace
Ľahký spací vak Husky Espace z rady Premium ponúka výborný pomer tepelnej izolácie, ktorý ho radí na rozhranie medzi trojsezónne aletné spacáky, malého rozmeru a priaznivej ceny. Hmotnosť spacáku je 1,17 kg. viac
Ľahký spací vak Husky Espace z rady Premium ponúka výborný pomer tepelnej izolácie, ktorý ho radí na rozhranie medzi trojsezónne aletné spacáky, malého rozmeru a priaznivej ceny. Hmotnosť spacáku je 1,17 kg a rozmer v zbalenom stave cca 30 x 16 cm (po kompresii ešte menej). Izolácia spacieho vaku Espace je tvorený iba jednou vrstvou 7 kanálového dutého vlákna, ktoré zaisťuje jeho malý objem a nízku hmotnosť, ale zároveň dobrú tepelnú izoláciu - uroveň Komfort a Limit sa pohybujú v rozmedzí 10 - 6 stupňov, hodnota Extrém dosahuje až mínus 6 stupňov Celzia. Vnútrajšok je z príjemného Soft Nylonu a ako vonkajší materiál je použitý 40D 290T Nylon s RipStop úpravou proti pretrhnutiu. Espace zastupuje kategórii trojsezónnych spacích vakov so širokým uplatnením. Mezi „kilovými“ spacákmi nemá konkurenciu - nízka hmotnosť z neho robí favorita hlavne u cykloturistov, výborne sa hodí na turistiku a treky, ale využijete ho všade, kde musíte dbať dôzar na rozmer a hmotnosť. Je doplnený praktickými drobnosťami, ktoré pri častom využívaní určite oceníte - kapucňa je vybavená objemným vreckom na vloženie vankúša, ďalšie menšie vrecká nájdete na vonkajšej aj vnútornej strane. Spacák je vybavený protiškykovými pásmi na spodnej strane a pre ešte lepší tepelný komfort zateplovacím golierom so sťahovaním. Samozrejmosťou je krycia léga pod zipsom pre lepší komfort a zabránenie prefukovaniu cez zips.
Spacák Husky Espace určite oceníte pri výletoch od neskoršej jari do skorej jesene pre všetky typy výletov, od prenocovaní v kempoch, na festivaloch, ale vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom sa výborne hodí aj na turistiku a cykloturistiku, alebo ako skvelý kompaktný spolčník na dlhšie cestovanie. S rozmerom 85 x 210 cm je vhodný pre osoby do výšky približne 185 cm.
Spacák Husky Espace určite oceníte pri výletoch od neskoršej jari do skorej jesene pre všetky typy výletov, od prenocovaní v kempoch, na festivaloch, ale vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom sa výborne hodí aj na turistiku a cykloturistiku, alebo ako skvelý kompaktný spolčník na dlhšie cestovanie. S rozmerom 85 x 210 cm je vhodný pre osoby do výšky približne 185 cm.
Parametre
| Materiál | YKK , 40D 290T RipStop Nylon , Soft Nylon |
|---|---|
| Materiál - výplň | Duté vlákno |
| Rozmer | 85 x 210 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Konštrukcia | Jednovrstvová |
| Plnenie | 7-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 40D 290T RipStop Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 14 x 34 cm |
| Príslušenstvo | protišmykové pásy , kompresný obal |
| Hmotnosť (kg) | 1,16 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +10 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +6 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -6 °C |





