Husky | Groty
Husky Groty je príjemý pohodlný dekový spací vak určený predovšetkým pre ženy a osoby nižšieho vzrastu, ktorý dokáže vytvoriť plnohodnotnú náhradu za klasickú prikrývku. viac
Husky Groty je príjemý pohodlný dekový spací vak určený predovšetkým pre ženy a osoby nižšieho vzrastu, ktorý dokáže vytvoriť plnohodnotnú náhradu za klasickú prikrývku. Jeho rozmery sú 85 x 200 cm. Odporúčaná maximálna výška osoby je 175 centimetrov. Spacák Groty je vyrobený z kvalitných a pohodlných materiálov. Je vybavený flanelovou vložkou vo vnútornej časti a vonkajšia strana je hodvábna na dotyk vďaka 100 % Polyesteru. Výplň je vyrobená z 1 kanálikového dutého vlákna, ktoré zaručuje ochranu aj v chladnejších podmienkach a skvelý tepelný komfort. Bez problémov je využiteľný od jari až do neskorej jesene. Gary je vybavený systémom ľavého a pravého zipsu, kompresným obalom, vnútorným a vonkajším vreckom na drobnosti či reflexnými prvkami. Je vhodné ho využiť na dlhodobejšie pobyty v kempe, v karavánoch, na chatách, ale samozrejme aj na turistiku v prírode. Jeho rozmery v zbalenom stave sú 50 x 30 centimetrov a váži 2410 gramov.
Parametre
| Materiál - výplň | Hollowfibre (Duté vlákno) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Flanel |
| Vonkajší materiál | 100 % Polypongee |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 30 cm |
| Príslušenstvo | reflexné prvky , kompresný obal , systém ľavého a pravého zipsu |
| Hmotnosť (kg) | 2,41 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 cm |
| Typ spacáku | Dekový |
| Teplota komfort / high komfort | 7 °C |
| Teplota limit / low komfort | 3 °C |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko |
















